2019.01.18 Félévi vizsga Miskolcon

Január 18-án tartottuk a Garabonciás Művészeti iskola és a Smart Academy zenészei számára a szokásos félévi vizsgabemutatónkat a Bulcsú úton. A tanulók két dallal készültek. A repertoárban hallhattunk csodaszép klasszikus műveket gitáron, zongorán, megszólalt nem egy filmzene, mint például a Titanic című film híres My Heart Will Go On dala, vagy a Shreck mesefilm ismert Hallelujah éneke is elhangzott. A swing, country, beat és ballada stílusban történő sok szép előadás abszolút megadta a koncerthangulatot, a tanulókkal együtt mi magunk is szinte zenéltünk, énekeltünk!

Orosz Gábor, Tar Balázs és Lukács Éva növendékei készültek és mutatták be tudásukat, ezzel hivatalosan is lezárva a 2018/2019-es tanév első félévét.

Gratulálunk!

A következő félévre is legalább ilyen sikeres munkát kívánunk!

További képekért kattints a linkre!