Magic of Music

Iskolánk Tiszalúcra kihelyezett drámatagozatára – Kaméleon MusicalSzínház és Gyermekszínpad – jellemző, hogy szeretik megmérettetni magukat sok és sokféle versenyen (színjáték, vers- és prózamondás, ének).

Így történt, történik ez a 2009/2010-es tanévben is, és a csapat tagjai indultak többek között a Zemplén Hangja c. énekversenyen is, ahol a különböző korcsoportokban a következő eredmények születtek:

14-18 éves korig:
I. helyezett Görcsös Szabolcs (15 éves)
II. helyezett Perduk Alexandra (16 éves)
III. helyezett Lőkös Noémi (16 éves)

19-25 éves korig:
I. helyezett Turóczi Csaba (20 éves)
II. helyezett Szabó Milán (21 éves)
(Ők mindannyian a Kaméleon MusicalSzínház tagjai.)

A képen: (balról jobbra) Görcsös Szabolcs, Perduk Alexandra, Turóczi Csaba

Gyönyörködj hangjukban!

Ez a hír bekerült a versenyeredmények közé is, amiért mégis külön cikk születik róla, annak az az apropója, hogy a zsűri neves tagjai között helyet foglalt Tilinger Attila is, a Házibuli Attilával c. televíziós műsor vezetője, aki az első helyezetteknek felajánlotta, hogy egy-egy daluk rajta lehet a műsor válogatáslemezén.

Aztán az ötletét továbbfejlesztve nagyobb segítséget is akart nyújtani a fiataloknak, ezért úgy gondolta, hogy producerként létrehoz egy új formációt, és hozzásegíti őket ahhoz, hogy önálló lemezük jelenjen meg, és bevonuljanak a köztudatba.
Jelenleg három dal felvételén vannak túl, bemutatkozási lehetőséget kaptak a Házibuli Attilával c. műsorban, melynek folytatása is lesz, a következő hetekben egy-egy dal és riportrészlet látható majd a műsorban, melyet a Hálózat Tv közvetít.
Közben folyamatosan készülünk a lemezre kerülő dalokkal, melynek várható megjelenése áprilisban lesz.

A gyerekeknek megszerzett tudásukkal, tehetségükkel ezúttal a szerencse is párosult, remélem, hosszú távon is javukat szolgálja majd a Zemplén Hangja versenyen történt „csoda”.

Gratulálunk, és kellemes tapasztalatokat, jó munkát, kitartást, Magic of Music-ként is!

Ducsai Tiborné