Növendékeink a Zlatna Pahulja fesztiválon

Montenegró, Rozaje
A Garabonciás Művészeti Iskola két növendéke (Kaméleon MusicalSzínház és Gyermekszínpad tagjai: Ozsváth Eszter és Bácsalmási Gréta) képviselte Magyarországot a tíz nemzet képviselőit vendégül látó rendezvényen.
A tanulók és kísérőjük hivatalos meghívással utaztak Montenegróba, a fekete hegyek országába.  A meghívás előzményei a Dömsödön évente megrendezett Europop Nemzetközi Énekversenyen korábban elért eredmények voltak: a zsűriben akkor helyet foglaló szerb zeneszerző, Jovan Adamov javaslatára kaptak meghívást a tiszalúci gyerekek a fesztiválra.
Gréta és Eszter a nemzetközi verseny középmezőnyében végzett. Sok-sok versenytapasztalattal, úti élménnyel tértek haza. (Ducsai Tiborné)

Élménybeszámolóként álljon itt néhány kép, amelyet a tovább gombra kattintással nézhettek meg!

A gyerekek szerepléséről szóló cikk a Kulcs magazinban>>>

Rozaje, a fesztivál városa.

Gréta a színpadon Fák, virágok, fény c dallal

Eszti és Gréta a rozaje-i hotel előtt.

Eszter a színpadon Légy jó mindhalálig c dallal.

Román és magyar kislány szépítkezik a verseny előtt.