Szintis évzáró Miskolcon - 2015

A miskolci székhelyen tanuló szintetizátor-keyboard szakos növendékek évzáró vizsgakoncertjét 2015. június 11-én tartottuk.
Lukács Éva tanárnő tanítványai nagy izgalommal érkeztek meg az iskola épületébe jóval a vizsga előtt. Mindenki szeretett volna egy kicsit „bemelegíteni”, hogy tudásának a legjavát nyújtsa tanára és szülei előtt. Érthető is volt ez az igyekezet, hiszen egész éves munkájukról, fejlődésükről a legjobb képet szerették volna bemutatni.
A gyerekek két-két darabot játszottak el, s ezután a tanárnő által átnyújtott bizonyítvány és kézfogás, valamint a szülők lelkes tapsa volt munkájuk elismerésének jutalma.
Lukács Éva tanárnő zárszavaiban megköszönte a gyerekeknek és a szülőknek egész évi munkájukat, a közreműködésüket az iskola nevében is.