Képző- és iparművészet

Eredmények - Grafikai tárlat-2017

19

Megtörtént a beérkezett pályaművek zsűrizése.

Az alábbi linken elérhető a helyezettek névsora.

A Grafikai tárlat - 2017.  verseny megnyitója 2017.04.27-én 14:00 órakor lesz.
Helyszín: 4400 Nyíregyháza, Ungvár sétány 12.
(Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium)

Grafikai tárlat - 2017

feb
16
A Garabonciás Művészeti Iskola a TÁMOP-3.4.3-08/2-2009-0075-ös számú pályázat keretében rajzpályázatot hirdet alsó és felső tagozatos tanulók számára.

Eötvös Grafikások sikere

dec
17

Az ősszel részt vettünk egy országos rajzversenyen melyről még most írok röviden!

2016.09.27 Munkában a grafikások Kisgyőrben

szep
28

Évekkel azután, hogy Kisgyőrben a grafika tanszak tetszhalott létben leledzett, idén újra indíthattunk képzőművészeti képzést.
Nagy örömünkre a jelentkezők úgy tűnik a köz javára is tudnak alkotni ebben a csodaszép településen! :-)
A foglalkozáson készült képek megtekintéséhez kattintson ide!

Országos döntőben Vincziczki Eszter

máj
03

Az Eszterházy Károly Főiskola és Művészeti Iskola által meghírdetett országos rajzpályázatra az Eötvös-Grafika csoportok tagjainak munkáival neveztünk még 03.04-én. Ez egy több fordulós festészeti pályázat volt Egerben. Az országos döntőbe Vincziczki Eszter A.2 "Önarckép"c. festménye került be, így ő résztvehetett ápr.15-16 -án megrendezésre kerülő országos dőntőben. A szülő elkísérte a versenyre ahol szépen teljesített, dícséretben részesült. Ezen a nagyon nehéz megmérettetésen ez is szép eredmény!

2016.04.19 Grafikai tárlat - 2016

22

Idén is számtalan tehetséges fiatal küldte be alkotását az iskolánk által szervezett grafikai versenyre. A Grafikai tárlat - 2016 megnyitóján készült képek erről mindennél jobban tanúskodnak. A fotók az alábbi linkre kattintva láthatók!

Grafikai tárlat - 2015 helyezettjei

jún
03

Elkészült a Grafikai Tárlat - 2015 pályázatunk díjazottjainak a listája.
Köszönjük a sok szép beküldött munkát!
Gratulálunk a díjazottaknak!
További sok sikert kívánunk!

Eötvös grafikásaink sikere

máj
13
Örömmel értesítelek benneteket hogy a Szentesen - 2015. máj. 13-án - megrendezett országos rajzpályázat döntőjében nagyon szép eredményt értek el az Eötvös-Grafikás tanulók!
  • Országos 6. helyezett: Fekete Fanni A2
  • Dícséretben részesült: Vincziczki Eszter A1
 Külön köszönet a szülőknek akik vállalták hogy elviszik a gyermekeiket a rajzversenyre. ahol ott a helyszinen kellett elkészíteni a megadott témára az alkotásokat! Gratulálunk nekik!

Üdvözlettel: Somfainé Dávid Judit

Grafikai tárlat - 2015

23

Megjelent a Grafikai tárlat - 2015 versenyünk felhívása. Várjuk a jelentkezők pályamunkáit!
MB