Szín- és bábművészet

2017.10.12 Bemutató dráma foglalkozás Miskolcon

okt
16

Év elején felhívást kaptunk a Pedagógia Oktatási Központtól: az Őszi Pedagógiai Napok keretében bármilyen témakörben bemutató órát tarthatunk. Így 2017. október 12-én iskolánk dísztermében (Bulcsú út 6.) megrendezésre került az esemény.

DRÁMA VAN - országos rendezvénysorozat, március 6-i program

már
09
Ismét remek drámás programok országszerte.

Nyílt drámaóra - Miskolc 2017.03.06

már
06

A fotók a Bársony általános iskolában készültek, az ottani nyílt órán.

2016.09.24 Családi napon énekeltek

okt
02

2016. szept. 24-én,  szombaton a nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Szabó Lőrinc Tagintézményében családi napot rendeztek, melyre meghívást kaptak dráma és színjáték tanszakos növendékeink. Egy dinamikus, egymásra  és a hallgatóságra nagyon odafigyelő csapat musical dalait élvezhette  a közönség. A szervezők felkérésére tanáruk, Dr. Bánhidi Lászlóné 3 dallal gazdagította műsorukat a jazz műfajából.

Dallamhíd - 2015

máj
17

Az éneklés újra divat...
Talán a TV-ben látható tehetségkutató műsoroknak is köszönhetően, az éneklés mára divat lett.

Dallamhíd - 2015

ápr
23

Megjelent a Dallamhíd - 2015 versenyünk felhívása és a jelentkezési lapja.
Várjuk minden érdeklődő jelentkezését!
MB

Dallamhíd - 2014

máj
27

Bár kevesebb versenyző jelentkezett az idén a versenyüónkre, mint a korábbi években, a hangulatot nem befolyásolta. Köszönöm mindenkinek a segítséget, aki a verseny megsezrvezésében, lebonyolításában közreműködött. A résztvevők visszajelzései alapján jól sikerült rendezvényünk! :-)

A rendezvényen készült képek a linkre kattintva megtekinthetőek!

Dallamhíd énekverseny - Tiszalúc

jún
06

2013.05.25 - Tiszalúc

Az énekverseny helyezettjei:

Felhívás: DALLAMHÍD - 2013

ápr
09

A dal a tiéd……ha meghallod.