17. Móra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló Néptánctalálkozó

11

FIGYELEM! FIGYELEM!
Aki kimarad az lemarad!
Várjuk a jelentkezéseteket, 2019. április 1-ig!!!!

A 17. Móra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló Néptánctalálkozó felhívása a linkre kattintva letölthető.

2018.04.23. Tuzséri táncosaink fellépése Kisvárdán

ápr
23

Április 23-án Kisvárdában voltunk a Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola I. Szent György napi játékfűzés versenyén melyen a tuzséri 1.b osztály  Arany minősítéssel térhetett haza.

Ugri-bugri csoport félévi bemutatója

jan
24

Tiszalúc - 2018-01-23

2017.12.14 Luca nap a Bársonyban

14

Luca nap a Bársonyban! Új ruhájukban fellép a Néptánc: E2" Gyönyörűek és ügyesek vagytok! Gratulálok!

A további képek a linkre kattintva érhetők el.

2017.12.10 Ezüst érmesek lettek a Bársony moderntáncosai az Abigél Táncversenyen

10

2017.12.10. Szombaton az Újfehértón megrendezett Abigél Országos Min?sít? Táncversrnyen ezüst érmet szerzett Jakab Janka és Horváth Korina a Garabonciás M?vészeti Iskola modernt?nc tanszakos ( A1) növendékei. A két kislány duoban nyerte az ezüstöt és kiegészítve a nagylányokat formációban is ezüst érmesek lettek!

A versenyről készült fotókat a linkre kattintva érhetők el.

2016.04.15 Móra-Garabonciás Gyermek Szóló-Néptáncfesztivál

ápr
21

Újra népzenétől és csizmaropogástól volt hangos a Móra Ferenc Általános Iskola táncterme, illetve ebédlője.
(A fesztiválon készült sok-sok fotót a linkre kattintva lehet megtekinteni!)

Karácsonyi műsor a Móra Iskolában 2015_12_14

15

A tegnapi napon utánpótlás csoportjaink akik egyben a Garabonciás Művészeti Iskola növendékei - a KIS IGRICE, MINI- MÓRA, KIS-MÓRA és MÓRA Táncegyüttesek - adtak műsort szüleiknek és meghívott vendégeiknek karácsony és év vége alkalmából. Minden csoport szuper ügyes volt, nagyon büszkék vagyunk rájuk!!!

Több kép elérhető a linkre kattintva.

NÉZŐPONTVÁLTÁS A TÁNCOKTATÁSBAN

nov
08

Az alábbi oldalt ajánlom minden táncpedagógus számára!

2015 Pulyabál

máj
18

A Garabonciás Művészeti Iskola támogatását is bíró együttes, az Igrice Néptáncegyüttes rendezte a 2015. évi Pulyabált. Az ott fellépő utánpótlás együttesek

A rendezvényen készült képek itt megtekinthetők!

Alább idézem az Igrice Néptáncegyüttes vezetőjének a Facebook oldalukra feltöltött információt.

Kedves Barátaink!