Karácsonyi műsor az Eötvösben

2023. dec.14-én közös karácsonyi koncertet adtak és kiállítást nyitottak meg a nyíregyházi Eötvös Gyakorlóiskolában népi furulyás, citerás, népi énekes, szintetizátoros, zongorás és grafikás növendékeink az Eötvös és Arany telephelyeinkről.

Pedagógusok jelentkezését várjuk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2023/2024-es tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. vármegyei és Sz.-Sz.-B. vármegyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke, Nyíregyháza és környéke, Kisvárda és környéke telephelyeken.

Böngészés az archívumban

2004 Pünkösdi Sokadalom. Ilyen is volt, ilyenek is voltunk. Kérdés: leszünk-e, akarunk-e...

Kiállítás nyílt a Nebulós grafikusok munkájából.

Örömmel osztom meg új telephelyünk - a Nebuló Általános Iskola - grafikusainak munkájából készített kiállítás anyagát. Nem volt egyszerű ennek a tanszaknak az indítása, de minden probléma ellenére szép anyagot sikerült megmutatni az érdeklődőknek. Gratulálok az elért szép eredményhez! Tanár: Rozsnyai Margit.

Grafikai Tárlat - 2023 eredményhirdetés

Intézményünk idén is megrendezte szokásos versenyét - Grafikai tárlat 2023 címmel – a művészeti iskolák képzőművészeti tanszakain tanuló növendékek számára. Célunk volt megmutatni milyenek a diákjaink, az alkotó közösségek, valamint megadjuk a lehetőséget más intézmények tanulóinak, hogy az adott témában kifejezzék gondolataikat.

GMI Alapító Okirat módosítás tervezet - 2023

A linken keresztül elérhető a Garabonciás Művészeti Iskola fenntartójának 1/2022 (V. 02) számú határozata, amelyben az iskolát érintő lényeges változásról döntött.

Gyász: meghalt az X-Faktor énekese, volt növendékünk

LIFE.HU2023.04.27. 16:00 Szabó Milán, aki nagyjából 10 évvel ezelőtt tűnt fel az X-Faktorban, 34 éves korában váratlanul elhunyt, két kisgyermeket hagyva félárván.

Életképek a nyíregyházi grafikásaink órájáról

Pasztellkréta, anilin, akvarell adta lehetőségek gyakorlása a képalkotásban. A különböző felületek, eszközök gyakori változtatásával széleskörű ismereteket, technikai, kompozíciós magabíztosságot adhatunk növendékeinknek.

Erdőtakarításon a Garabonciás diákok

Önkéntes munka a Sóstói-erdőben 2022. szeptember 17-én szombaton erdőtakarítási programban vettünk részt a nyíregyházi Eötvös telephelyről hat citerás diákkal, két szülővel és egy régi citerás diákkal.