Jelentkezés a 2021/2022-es tanévre

Jelentkezz a Garabonciás Művészeti Iskola programjaira! Légy te is Garabonciás Diák!

2021/2022-es tanév munkaterve

A Garabonciás Művészeti Iskola 2021/2022-es munkatervének tervezete elkészült. Véleményezésre, elfogadásra itt van lehetőség!

Beszámoló 2021 - Nyíregyháza-Eötvös - Grafika

Opre Edina kolléganőm készítette ezt a remek kis filmet arról, hogyan telt a 2020/2021-es tanév második féléve a csoportjával.

Beszámoló 2021 - Nyíregyháza-Eötvös - Grafika

A 2020-2021-es tanévben tanultakról készült ez az összeállítást amely a Nyíregyháza-Eötvös telephely grafikásainak munkáját mutatja be. Tanáruk Opre Edina.

Pedagógusnapi köszöntő

Sok szeretettel osztom meg a mellékelt videót, amelyben Dr. Szabóné Bugán Ágnes kolléganőm növendékei köszöntik a pedagógusokat. A magam szerény eszközeivel köszöntöm én is kollégáimat, társaimat e napon! Kívánok nekik erőt, kitartást a mindennapi küzdelemben, és lelket, hogy ezt a küzdelmet mielőbb élményként lássák!

Pedagógusokat keresünk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2021/2022-es tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke,Nyíregyháza és környéke,Kisvárda és környéke telephelyeken

Egy százalék esély - 1% támogatás

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa iskolánk alapítványát! Név: Közös Forrás Alapítvány Adószám: 18423798-1-05

Garabonciás módra - Harsány / Sólyom Ferenc / grafika

Harsányban Sólyom Ferenc grafika foglalkozásai jelenítik meg az iskolánk tevékenységét. Irígylem növendékeit. Velem valahogy senki nem hitette el, hogy amit látok, vagy elképzelek, azt le is tudom rajzolni, festeni. Pedig ez is - mint a zene szeretete - minden kisgyerekben mélyen gyökerezik.

Garabonciás módra - Nyíregyháza-Eötvös / Opre Edina / grafika

Nyíregyházán az Eötvös József Gyakorló Általános Iskolában működő grafika tanszakunk mindennapi munkájáról, a gyerekek alkotásairól készített nagyszerű videót tanáruk: Opre Edina. Gratulálok mindenért!