Pedagógusok jelentkezését várjuk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2023/2024-es tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. vármegyei és Sz.-Sz.-B. vármegyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke, Nyíregyháza és környéke, Kisvárda és környéke telephelyeken.

Böngészés az archívumban

2004 Pünkösdi Sokadalom. Ilyen is volt, ilyenek is voltunk. Kérdés: leszünk-e, akarunk-e...

Tiszalúci színjátszók sikere az VII. Országos Drámajáték és Színjáték tanulmányi versenyen.

A Garabonciás Művészeti Iskola tiszalúci színjáték tagozatának tanulói a VII. Országos Drámajáték és Színjáték tanulmányi versenyen vettek részt.

GMI Alapító Okirat módosítás tervezet - 2023

A linken keresztül elérhető a Garabonciás Művészeti Iskola fenntartójának 1/2022 (V. 02) számú határozata, amelyben az iskolát érintő lényeges változásról döntött.

Gyász: meghalt az X-Faktor énekese, volt növendékünk

LIFE.HU2023.04.27. 16:00 Szabó Milán, aki nagyjából 10 évvel ezelőtt tűnt fel az X-Faktorban, 34 éves korában váratlanul elhunyt, két kisgyermeket hagyva félárván.

Melyiket a kilenc közül?

Jókai Mór: Melyiket a kilenc közül? című elbeszélését vitte színre nagy sikerrel Hoskó Orsolya a Bársony János Általános Iskola igazgatója a Garabonciás Művészeti Iskola drámásaival a 2022-es karácsonyi műsor keretein belül.

Karácsonyi ünnepség: Hang-Szín Musical És Színitanoda

Nagy sikerrel mutatkoztak be új műsorszámaikkal a Hang-Szín Musical És Színitanoda és a Fanat-X Táncsport Egyesület táncosai 2022.12.16-án a nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskolában. Gratulálunk a műsorhoz! Igazi szép karácsonyi hangulatot varázsoltak nekünk a gyerekek!

Erdőtakarításon a Garabonciás diákok

Önkéntes munka a Sóstói-erdőben 2022. szeptember 17-én szombaton erdőtakarítási programban vettünk részt a nyíregyházi Eötvös telephelyről hat citerás diákkal, két szülővel és egy régi citerás diákkal.

Versenyek az alapfokú művészeti iskolák részére

Az alapfokú művészeti iskolák tanulói számára meghirdetett versenyen az alapfokú művészeti iskolákkal tanulói jogviszonyban álló növendékek vehetnek részt. Részletek: https://www.oktatas.hu/kozneveles/tanulmanyi_versenyek_/muveszeti_versenyek/versenykiiras