Beszámoló 2022 / Sajóhídvég / Macarena dance / Vályi Rita

A videóban a Sajóhídvégen moderntáncot tanuló lányok "Macarena dance" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóvámos / Time of my life / Vályi Rita

A videóban a Sajóvámosi moderntáncot tanuló kicsi lányok "Time of my life" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóvámos / Macarena / Vályi Rita

A videóban a Sajóvámoson moderntáncot tanuló nagylányok "Macarena" c. koreográfiáját látjuk.

2022 év végi koncert / Kisvárda / Pokol Miklós

Pokol Miklós kollégánk év végi koncertjét érdemes végig nézni minden zenét tanító művésztanárnak!

Online alapvizsga - 2022

2022.06.11-én hét növendékünk tett online művészeti alapvizsgát. A vizsgáról készült dokumentumok alább elérhetőek.

Hamza Alex kiemelt nívódíjban részesült Sándorfalván

A Sándorfalvi Elektronikus-zenei Találkozó és Versenyen Hamza Alex I. helyezést (kiemelt nívódíj) ért el.

Danku Gábor kiemelt nívódíjban részesült Sándorfalván

A Sándorfalvi Elektronikus-zenei Találkozó és Versenyen a Nyíregyházi Arany János Gimnázium tanulója, Danku Gábor A/6 osztályos diákunk, IV. korcsoportban a kitűnő, I. helyezést (kiemelt nívódíj) ért el.

1 százalék-2021

Kérjük, hogy támogassa adója 1 %-val iskolánk alapítóját! Közös Forrás Alapítvány 18423798-1-05

Szép siker a Krétakör Művészeti Versenyen

Szép seikert értek el növendékeink a Bíborka Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett Krétakör művészeti versenyen. Zongorásaink közül az Ek korosztályban Szőke Dóra arany, illetve Kovács Alíz ezüst minősítést, az A2 korosztályban pedig Novák János ezüst minősítést szerzett.