Pedagógusokat keresünk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2021/2022-es tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke,Nyíregyháza és környéke,Kisvárda és környéke telephelyeken

Egy százalék esély - 1% támogatás

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa iskolánk alapítványát! Név: Közös Forrás Alapítvány Adószám: 18423798-1-05

Garabonciás módra - Bársony / Hoskó Orsolya / színjáték

A tanév első félévének legnagyobb rendezvénye a karácsonyi műsor volt a színjátszók számára. A Bársony János Általános iskolában három művészeti ág tanárai-diákjai összmunkájából született ez a csodálatos műsor.

Változás a 2020/2021 évi művészeti versenykiírásokban!

A kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel az EMMI Köznevelésért Felelős Államtitkársága és a szakmai szervezetek egyetértésével a zenei és táncversenyek területi válogatóinak és országos döntőinek lebonyolítási rendszere, megváltozik. Valamennyi verseny a személyes megjelenés helyett digitális formában kerül megrendezésre.

Növendékeink állapotfelmérése 2020

Még 2011-ben a TÁMOP-3.4.3 pályázat során kidolgoztunk egy saját felmérési rendszert a növendékeink testi-lelki-szellemi állapotáról, amelyet egy fejlesztési program elején (bemeneti értékelés) és végén (kimeneti értékelés) is elkészítettünk. Pedagógia tevékenységünk fejlesztése céljából készült ez az átfogó vizsgálat, amely során legalább 5 tanéven keresztül dokumentáljuk a hozzánk járó növendékek ezirányú vizsgálatainkat.

Általános magatartási szabályrendszer

Az Operatív Törzs által összeállított általános szabályrendszerrel segíti a helyes magatartási szabályok betartását.

Járványügyi kérdőív

A kialakult járványügyi helyzet miatt szükséges beszerezni a szülőktől a Garabonciás Művészeti Iskola keretein belül szervezett alapfokú művészetoktatásban való részvételéhez a járványügyi kérdőívet.

Intézkedési terv a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának idevonatkozó dokumentuma alapján elkészítettem az iskolánk Intézkedési tervét a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről.

2020-2025 közötti vezetési program elfogadása

Ezúton bocsátom a nyilvánosság elé a Garabonciás Művészeti Iskola 2020-2025-ös időszakára készített vezetési programomat.