Gyász: meghalt az X-Faktor énekese, volt növendékünk

LIFE.HU2023.04.27. 16:00 Szabó Milán, aki nagyjából 10 évvel ezelőtt tűnt fel az X-Faktorban, 34 éves korában váratlanul elhunyt, két kisgyermeket hagyva félárván.

Anthill zenekar - Kisvárda

Iskolánk növendékeiből álló zenekar felvételeit osztom meg sok szeretettel itt is. Felkészítő tanár: Pokol Miklós

Tavaszi hangverseny

A nyíregyházi Eszterlánc Északi Óvoda Gyöngyszem Tagintézményébe kaptak meghívást a népzenész és zongorát tanuló növendékeink. 23 fővel léptek fel a Garabonciás Iskola tanulói egyéni és csoportos produkciókkal.

Garabonciás Népzenei Verseny - 2023

2023. március 31-én tartottuk meg iskolánk népzenei versenyének döntőjét. A különböző telephelyek, tanárok diákjai közül 22 növendék szerepelt a megmérettetésen.

Zenészeink félévi bemutatói: Bekecs, Kisgyőr, Miskolc-Székhely, Miskolc-Bársony, Sajóbábony

A félév lezárásaként a zenészeink megmutatták szüleik előtt, mennyit tanultak ebben a félévben. A galériákban található képek, leírásokban bővebb információ olvasható.

Anthill zenekar - 2022 karácsony

Az Anthill zenekar a Vári Emil Általános Iskola karácsonyi műsorában vett részt, ahol a zenei betétek előadásában működtek közre 2022. december 20-án. Másnap 2022. december 21-én a városközpontban megrendezett karácsonyi műsorban adtak negyven perces műsort karácsonyi dalokból összeállítva, nagy sikerrel.

Melyiket a kilenc közül?

Jókai Mór: Melyiket a kilenc közül? című elbeszélését vitte színre nagy sikerrel Hoskó Orsolya a Bársony János Általános Iskola igazgatója a Garabonciás Művészeti Iskola drámásaival a 2022-es karácsonyi műsor keretein belül.

Karácsonyi ünnepség: Hang-Szín Musical És Színitanoda

Nagy sikerrel mutatkoztak be új műsorszámaikkal a Hang-Szín Musical És Színitanoda és a Fanat-X Táncsport Egyesület táncosai 2022.12.16-án a nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskolában. Gratulálunk a műsorhoz! Igazi szép karácsonyi hangulatot varázsoltak nekünk a gyerekek!

Karácsonyi ünnepség a nyíregyházi Eötvös telephelyen

Közös karácsonyi ünnepséget tartottak 2022.december 14-én a zeneművészeti és képzőművészeti ágak tanárai és növendékei a nyíregyház Eötvös Gyakorlóiskolában. A szülőket, családtagokat, közeli barátokat hívták meg a műsorra. A grafikások az aula díszítésével adták meg a karácsonyi koncert alaphangulatát.