Versenyek keresése


Mettõl (év/hónap/nap): . . .
Meddig (év/hónap/nap): . . .
Helyszín:
Típus:   
Résztvevõk (csak részletet kell megadni): %%
Felkészítõ:





556

IdõpontHelyszínVerseny neveVerseny típusaRésztvevõkHelyezésFelkészítõ
2015-06-05TuzsérXI. Szintetizátor-Keyboard Versenyregionális, csoportos5 f?  Szécsi Norbert 
2015-06-01TuzsérSzintetizátorhelyi, egyéniTetzl Szilárd  Sulymosiné Kiss Katalin 
2015-06-01TuzsérSzintetizátor versenyregionális, egyéniTetzl Milán, Turcsányi Máté  Tar Balázs 
2015-05-27Eötvös-NyíregyházaKi mit tud? Iskolai kulturális versenyhelyi, csoportosciterások  Szabóné Bugán Ágnes 
2015-05-23MándokMegyei Népzenei találkozómegyei, csoportosciterások  Szabóné Bugán Ágnes 
2015-05-05FETVIZIG. NyíregyházaVíz Világnapja-Víz és a jöv?megyei, csoportosGrafika A ,B csoport Grocsák Anna A/2:1.hely.,Mendler Réka A/4:3.hely Kiállításra került:Vajsz Emese A/! Somfainé Dávid Judit 
2015-05-01NyíregyházaGrafikai tárlathelyi, csoportosGrafikai csoport  Somfainé Dávid Judit 
2015-05-01SelyemrétSzintetizátorhelyi, csoportos9 növendék  Sulymosiné Kiss Katalin 
2015-05-01SelyemrétSzintetizátor versenyhelyi, egyéniTurcsányi Máté, Szabó Levente, Szabó Gergely, Tetzl Milán  Tar Balázs 
2015-04-28Nyíregyháza,Zelk Z. Tagint.Varázskréta rajzpályázatmegyei, csoportosGrafika A,B csoport Káldi Száva A/1:1 hely. Somfainé Dávid Judit 
2014-12-13Nyíregyháza-Kelet Magyarország Szerk.Karácsonyi rajzpályázatmegyei, csoportosEötvös- Grafika csoportok Sz?cs Zsófia A/2 -1.hely Somfainé Dávid Judit 
2014-06-06ZáhonySzintetizátor-keyboard találkozó és versenyhelyi, egyéniPáll Norbert 4.c, Kozma Judit 6.c, Kocsis Mercedesz 8.a, Graholy Dávid 11.e 4 f? Hugya Regina 
2014-06-06ZáhonySzintetizátor versenyregionális, egyéniBihari Klaudia Nem ért el helyezést. Lukács Éva 
2014-06-06ZáhonySzintetizátor versenyregionális, egyéniDrótos Viktor Saját kategória II. helyezés Lukács Éva 
2014-06-02Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumGrafika- Tárlatregionális, csoportosEötvös-grafika csop. Vincellér A. 3.h,Pálur M. 2.h Róka E.2.h.,Kelemen A.2.h Dícséret:Sz?cs Zs. ,Váczi E., Maczó M.,Kisar Somfainé Dávid Judit 
2014-06-02SelyemrétHázi szintetizátor versenyhelyi, egyéniTurcsányi Máté; Tetzl Milán; Szabó Gergely; Szabó Levente dicséret Tar Balázs 
2014-05-31TiszavasváriÖhönforgató versenymegyei, csoportosMóra 20 f?  Frankóné- Bistey 
2014-05-29Nyháza-EötvösKi mit tud?helyi, egyéniNyháza- Eötvös növendékek 38 f? Hugya Regina, Szabóné Bugán Ágnes 
2014-05-29Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumKi mit tud?helyi, egyéniGurbán Ákos, Gurbán Dóra,Jenei Petra,Radóczi János Barnabás,Szabó Eszter,Szabó Nikoletta,Tóth Bianka,Tóth Petra 2. helyezés hangszeres kategóriában Szabóné Bugán Ágnes 
2014-05-29Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumKi mit tud?helyi, egyéniJenei Petra, Tóth Petra 2 f? Szabóné Bugán Ágnes 
2014-05-27Nyháza-EötvösKi mit tud?helyi, egyéniGar. M?v. Isk. szintetizátoros növendékek 6 f? Hugya Regina, Szabóné Bugán Ágnes 
2014-05-27Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumKi mit tud?helyi, egyéniGurbán Ákos, Gurbán Dóra,Jenei Petra,Radóczi János Barnabás,Szabó Eszter,Szabó Nikoletta,Tóth Bianka,Tóth Petra dönt?be jutás Szabóné Bugán Ágnes 
2014-05-27Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumKi mit tud?helyi, egyéniFarkas Ágnes, Farkas Márta,,Páy Anna Júlia 3 f? Szabóné Bugán Ágnes 
2014-05-27Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumKi mit tud?helyi, egyéniGurbán Dóra,Szabó Eszter 2 f? Szabóné Bugán Ágnes 
2014-05-27Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumKi mit tud?helyi, egyéniJenei Petra, Tóth Petra dönt?be jutás Szabóné Bugán Ágnes 
2014-05-24NyiregyhazaPulyabálregionális, csoportosMákvirág néptánccsoport Arany min?sités Balogh Tamas 
2014-05-24Kodály z. Ált. Isk.Pulyabálmegyei, csoportosMiniMóra, 16 f? Ezüst min?sítés Frankóné 
2014-05-24Kodály z. Ált. Isk.Pulyabálmegyei, csoportosKisMóra, 16 f? Ezüst min?sítés Frankóné 
2014-05-24Kodály z. Ált. Isk.Pulyabálmegyei, csoportosMóra, 26 f? Arany min?sítés, Különdíj a lányoknak Frankóné- Bistey 
2014-05-22M?vel?dési Ház Köröm" Ki mit tud? "helyi, egyéniNémeth Eszter , Bordás Marcell Zsolt , Bordás Julianna Rita , Korcsog Kata , Kacsenyák Gábor Különdíj Kacsenyák Gábor 
2014-05-16TiszalúcSzínjátszó találkozóhelyi, csoportos4 f?: Harsányi István, Barta Luca, Molnár Beatrix, Harsányi Szabolcs A legjobb rendezésért, A legszebben beszél? szerepl? díjak Ducsai Tiborné 
2014-05-10MiskolcDallamhíd énekversenymegyei, egyéni9 f? I. helyezés: Ozsváth Petra, Turóczi Eszter, II. helyezés Tálas Lilla, III. helyezés Zalán Martin, Kü Ducsai Tiborné 
2014-04-14NagykállóOrszágos Dráma- és Színjáték Versenyországos, csoportos6 f? II. helyezés/komplex kat. - Bácsalmási Gréta, Különdíj - hozott szöveg feldolgozásáért - Ozsváth Esz Ducsai Tiborné 
2014-04-04Nyh. MóraMóra-Garabonciás szóló táncversenyhelyi, egyéniKisMóra 1fiú, 3 lány NagyMóra4 lány 5 fiú Különdíjak Frankóné- Bistey 
2014-04-01MiskolcOrszágos Diákszínjátszó Találkozóországos, csoportos4 f?: Ozsváth Petra, Bácsalmási Gréta, Turóczi Eszter, Zalán Martin Bronz min?sítés Ducsai Tiborné 
2014-03-26Zelk Zoltán Ált. Isk. Nyh"Varázskréta" rajzpályázatmegyei, csoportosEötvös-grafika csop. 3.hely:Fekete Fanni Somfainé Dávid Judit 
2014-03-21NyírségvízVíz Világnapjahelyi, egyéniösszes tanuló Hibján Eszter 1.helyezett Vinczéné Széles Pálma 
2014-03-21NyírségvízVíz Világnapjahelyi, egyéniösszes tanuló Szabó Zoltán 1.helyezett Vinczéné Széles Pálma 
2014-03-14Makó M?vészeti Isk."Második otthon" rajzpályázatországos, csoportosEötvös-grafika csop. 3. hely: Kisari Patrik, dícséret: Sallai P., Durucz N. Kelemen A. Páll A. Fekete F. Maczó M. Váczi E Somfainé Dávid Judit 
2014-03-14Fels?-Tisza Vidéki Vízügyi Ig. Nyh.Víz Világnapja : " Víz és energia" rajzp.megyei, csoportosEötvös-grafika csop. 1.hely:Kranyik Kamilla,különdíj: VajszEmese,Dícséret: Fekete F., Sallai P. Somfainé Dávid Judit 
2013-11-20KistokajKistokaji kistérségi népdaléneklési versenyhelyi, egyéniVáradi Vanessza,Kiszai Napsugár emléklap Balázs Ágnes Andrea 
2013-11-07Tiszalúc-Drámam?helyVersmondó versenyhelyi, egyéni11 f? I. helyezés - Szabó Bence, II. helyezés Herczeg Evelin, IV. helyezés Macsó Bence, V. helyezés Siráky Ducsai Tiborné 
2013-10-19Nyh. M?vészeti SzakközépiskolaDömötör-napi táncforgatagmegyei, csoportosMóra-Garabonciás csoport emléklap  
2013-10-19NyíregyházaI. Dömötör-napi táncforgataghelyi, csoportosMóra, 6 fiú, 6 lány Különdíj Frankóné-Bistey 
2013-10-01GyulaházaNépdaléneklési versenyhelyi, egyéniSz?cs Fanni, Szoták Regina emléklap Stekler Zsuzsanna 
2013-05-16Selyemréti Ált. IskolaEl?selejtez?helyi, egyéni4 f? 3 arany, 1 ezüst Bánvölgyiné H.H. 
2013-05-16Selyemréti Ált Isk.Selyemréti házi szintetizátor versenyhelyi, egyéniSaját növendékeink Mindenki kapott elismer? oklevelet vmilyen fokozattal oklevél Bánvölgyiné Sulymosiné.Dobi P.Nagy I. 
2013-04-27MiskolcHang-Kós-Tolóhelyi, egyéni10 f? Zalán Martin, Ozsváth Petra, Tálas Lilla, Varga Lajos arany min?sítést, Turóczi Eszter, Sza Ducsai Tiborné 
2013-04-22FETIVIZIG nyh.Víz világnapjamegyei, csoportosEötvös-grafika csop. Harsányi Zsófia 2.h Vad Viktória 2.h. Somfainé D J 
2013-04-17Szerencskörzeti rajzversenyregionális, egyéniBoros Adél, Rimel Noémi, Bácsalmási Márk, Lázár Renáta, Mikola Györgyi Boros Adél II, Rimel Noémi III, Bácsalmási Márk II, Mikola Györgyi II Fodor Andrea 
2013-04-16Zelk Z. Ált. Isk. Nyh.Varázskréta rajzv.megyei, Eötvös-grafikai csoport Durucz N. 1.h. Tomasószki T. különdíj Kiss H. 2.h. Somfainé D J 
2013-04-06AlsózsolcaA zene az kellmegyei, egyéni7 f? Ozsváth Petra 3. Varga Lajos 2. Tálas Lilla Különdíj Bácsalmási Gréta Különdíj Zalán Martin Ducsai Tiborné 
2013-03-06Montenegró, RozajeZlatna Pahuljanemzetközi, csoportosTálas Lilla, Turóczi Eszter Különdíj Ducsai Tiborné 
2013-03-05Magyar Közút Zrt. BudapestÁlomút rajzpályázatországos, csoportosEötvös grafika csoport Durucz Noémi A/1-roller Harsányi Zsófia A/1-roller Kisari Patrik A/2- könyvutalvány Somfainé Dávid Judit 
2013-03-01Tiszalúci ÁMKArany János versmondó versenyhelyi, egyéniOzsváth Eszter, Tálas Lilla I. helyezettek mindketten Ducsai Tiborné 
2013-02-11Tiszalúci ÁMKVersmondó versenyhelyi, egyéniTiszalúci gyerekek Tálas Lilla I., Mikola Flórián II., Ozsváth Eszter I.  Ducsai Tiborné 
2012-11-30Magyar Közút Zrt. BudapestÁlomút rajzpályázatországos, csoportosEötvös-grafika csoport folyamatban Somfainé Dávid Judit 
2012-11-26Nyíregyházi VV. KFT.Karácsonyfa rajzpályázatmegyei, csoportosEötvös-grafika csoport folyamatban Somfainé Dávid Judit 
2012-11-16Városi Könyvtár- SajószentpéterLévay-szavalóversenyhelyi, egyéniBagonyi Paula Vanda Dicsér? oklevél:Bagonyi Paula Vanda Sándor Károlyné 
2012-11-16Városi Könyvtár- SajószentpéterLévay-népdal-éneklési versenyhelyi, egyéniSz?l?si Fanni Dicsér? oklevél: Sz?l?si Fanni Sándor Károlyné 
2012-10-14NyíregyházaKaleidoszkóp versfesztiválországos, egyéniTiszalúci gyerekek Zalán Martin különdíj Ducsai Tiborné 
2012-06-30DebrecenOrszágos Néptánc Találkozóországos, csoportosMóra csoport Nincs, ez már a jutalom Bistey Attila - Frankóné Bed? Melinda 
2012-04-28MiskolcÉnekversenyhelyi, csoportos11 f? 3 arany, 4 ezüst, 4 bronz min?sítés Ducsai Tiborné 
2012-04-24NyíregyházaMóra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló-néptánc Versenyhelyi, egyéniHeged?s Vanda nem ért el helyezést Csástyu Lilla 
2012-04-14MiskolcTehetségkutató - Népmesemondó versenymegyei, egyéni12 f? 5 f? továbbjutó Ducsai Tiborné 
2012-03-29NyíregyházaVíz világnapja-rajzp,megyei, egyéniEötvös grafikások Galambos DóraA/3-III.h különdij:Kisari Patrik A/1, Faur Noémi A/1, Mendler Réka A/1 Somfainé Dávid Judit 
2012-03-29SzerencsKörzeti rajzversenyregionális, egyéniBoros Adél, Rimel Noémi II.; I. Fodor Andrea 
2012-03-27NyíregyházaVarázskréta-rajzp.megyei, egyéniEötvös grafikások  Róka EszterA/1-II.h Vajsz Viktória A/3 -II.h Stremler Gréta A/1-IV.h Peth? Kincs? A/4- IV.h Somfainé Dávid Judit 
2012-03-20NyíregyházaFarsangi rajzpályázathelyi, egyéniEötvös grafikások Pták Bence-III.h Somfainé Dávid Judit 
2012-03-19NyíregyházaPet?fi-nap rajzversenymegyei, egyéniKiss Anna 2. évfolyam részvétel Csástyu Lilla 
2012-03-02NyíregyházaRegionális kamara néptánc versenyregionális, csoportosKis Móra, Móra Néptáncegyüttesek Különdíj: Bugya Eszter , II. kat. I és II. helyezés , Vándordíj, Különdíj: Bodnár Dániel, Rozsályi M Bistey Attila - Frankóné Bed? Melinda 
2012-01-26NyíregyházaPlakát pályázatmegyei, egyéniGyerák Cs. Molnár O. Vad V.  Gyerák Csaba I. h Somfainé Dávid Judit 
2012-01-14BudapestCsillag születikországos, egyéniVarga Lajos Ozsváth Eszter Turóczi Eszter Bácsalmási Gréta Gulyás Zsófia egyel?re semmi Ducsai Tiborné 
2011-11-29SárospatakZemplén Hangja dönt?regionális, egyéniOzsváth Petra, Gulyás Zsófia, Zalán Martin, Görcsös Anikó Zalán Martin II. helyezés, Ozsváth Petra III. helyezés Ducsai Tiborné 
2011-11-19NyíregyházaTervezz maszkotmegyei, egyéniGyerák Cs. Molnár O. Vad V.  Molár Orsolya-II h Gyerák Csaba-emléklap Somfainé Dávid Judit 
2011-11-15SárospatakZemplén Hangjaregionális, egyéniOzsváth Petra, Turóczi Eszter, Horváth Eliza, Görcsös Krisztián, Zalán Martin, Gulyás Zsófia továbbjutott 4 f? Ducsai Tiborné 
2011-11-03BudapestMagyarország múltja, jelene, jöv?jeországos, egyéniVad V. VajszV. Gyerák Cs. Molnár O. Szabó R.  folyamatban Somfainé Dávid Judit 
2011-10-30BudapestSlágergyárországos, egyéniZalán Martin, Bácsalmási Gréta, Ozsváth Petra Két f? továbbjutó. Ducsai Tiborné 
2011-10-16BudapestKaleidoszkóp Versfesztiválországos, egyéniZalán Martin, Bácsalmási Gréta, Ozsváth Eszter, Turóczi Eszter, Gulyás Zsófia oklevél Ducsai Tiborné 
2011-10-15BudapestKaleidoszkóp Versfesztiválországos, csoportosZalán Martin, Bácsalmási Gréta, Ozsváth Eszter, Turóczi Eszter, Gulyás Zsófia oklevél Ducsai Tiborné 
2011-06-01NyíregyházaGrafika Tárlat 2011regionális, egyéniEötvös grafikások Kelemen A.-5.h Tuza M.-6.h Galambos D.-4.h Lászlófi D.-5.h Molnár O.-2.h Vajsz V.-1.h Vad V.-1-h Somfainé Dávid Judit 
2011-05-27TuzsérRegionális Szintetizátor-Keyboard Versenyregionális, egyéniBenedek Ádám, Bihari Klaudia, Bihari Szilvia, Dankó Miklós, Nagy Gábor, Tóth Csaba, Szentpétery Mózes Szentpétery Mózes - II. kategória - 1. helyezett, Benedek ádám - III. kategória - 1. helyezett Lukács Éva 
2011-05-27TuzsérRegionális Szintetizátor-Keyboard Versenyregionális, egyéniBaráth Sándor 1. db Különdíj Szabó Tamás 
2011-05-01MiskolcEl?selejtez?regionális, egyéni6 f? Bánvölgyiné Hortobágyi Hajnalka - Sulymo 
2011-04-07NyíregyházaVarázskréta rajzversenyregionális, egyéniEötvös grafikások K?hegyi Nelli- I h. Vad Viktória- II. h. Molnár Orsolya- I. h. Kerezsi Blanka Verebélyi Alíz -emlékl Somfainé Dávid Judit 
2011-03-31Tiszalúc mesemondó versenyhelyi, egyéni7 f? Szabó Bence I. Mátyás János II. Ducsai Tiborné 
2011-03-25Nyíregyháza"Víz Világnapja"regionális, egyéniTihász Klaudia, Galambos Dóra, Bimba Martina, Lajtos Luca, Tuza Marcell, Vad Viktória, Kiss Levente Tihász Klaudia, Galambos Dóra-emléklap; Bimba Martina-II. helyezett; Lajtos Luca, Tuza Marcell, Vad  Somfainé Dávid Judit 
2011-03-24Tiszalúc mesemondó versenyhelyi, csoportos24 f? Ducsai Tiborné 
2011-03-19KisvárdaKisvárdai Kifutó Amat?r Szólista Versenyregionális, csoportos3 f? III. helyezés Ducsai Tiborné 
2011-03-18SajószentpéterMesemondó versenyhelyi, egyéniOrehovszki Katalin különdíj Sándor Károlyné 
2011-03-12KisvárdaKisvárdai Kifutó Amat?r Szólista Versenyregionális, csoportos3 f? továbbjutók  Ducsai Tiborné 
2011-03-04DombrádTini kifutóregionális, egyéni8 f? Zalán Martin III. helyezés, Ozsváth Eszter különdíjas Ducsai Tiborné 
2011-02-23Sajószentpéter"Százszorszép versek"helyi, egyéniSípos Evelin 2. hely Sándor Károlyné 
2011-02-05Rozaje (Montenegro)Zlatna Pahulja nemzetközi, egyéniBácsalmási Gréta, Ozsváth Eszter Ozsváth Eszter 8. Bácsalmási Gréta 11. hely Ducsai Tiborné 
2011-01-31NyíregyházaMadáretetés télenmegyei, egyéni14 tan Vajsz Viktória, Peth? Kincs?, Kiss Hanna-emléklap Somfainé Dávid Judit 
2010-12-17NyíregyházaHírdesd rajzoddal az önkéntességet !megyei, egyéniSzabó R. Kiss H. Vajsz V. Verebélyi A. -grafikások Verebélyi Alíz- II h. Vajsz Viktória- III h Tikász Klaudia-Ii h. Somfainé Dávid Judit 
2010-11-28Nagykálló"Beugrócska"megyei, csoportosArany színjátszókörök, összesen 7 db 4 f?s csapat A fels? tagozatos kategóriában II. hely Tomcsikné Császári Viktória 
2010-11-27PálházaZemplén Hangja dönt?regionális, egyéni3 f? I. helyezett L?kös Noémi II. helyezett Zalán Martin Ducsai Tiborné 
2010-11-19MiskolcIdegen nyelv? énekversenyregionális, egyéni1 f? dönt?be kerül Ducsai Tiborné 
2010-11-11PálházaZemplén Hangjaregionális, egyéni6 f? 3 továbbjutó Ducsai Tiborné 
2010-11-02NyíregyházaMosoly és kényelemmegyei, egyéniKiss H. Peth? K. Kerezsi B. Galambos D. Vajsz V: Bimba M. Tóth B. Tikász K.  Szabó Réka - mosoly utalvány Galambos Dóra I'ihely Somfainé Dávid Judit 
2010-11-01MiskolcIdegen nyelv? énekversenyregionális, egyéni1 f? 8. helyezés Ducsai Tiborné 
2010-11-01TaktakenézNépdaléneklési versenyhelyi, egyéni2 f? 3. helyezés Batáriné Eördegh Éva 
2010-10-06NyíregyházaÍgy látom a Sóstói - erd?tmegyei, egyéniKozák O. Kiss H. Szabó R. Tóth B. TóthB. Lajtos L.  Vajsz Viktória: emléklap Vad Viktória.:emléklapPeth? Kincs?:különdíj Galambos Dóra:I. hely  Somfainé Dávid Judit 
2010-09-30NyíregyházaMagyar Népmese Napjahelyi, egyéniTraski Reg? Különdíj Csástyu Lilla 
2010-09-15NyíregyházaMutasd meg Nyíregyházát!helyi, egyéniVajsz V. Nanszák N. Bimba M. Peth? K. Czinege A. Szabó R. Kelemen A. Lajtos L. Tóth B. Galambos D. Kerekes E.  Galambos Dóra I. helyezés Somfainé Dávid Judit 
2010-06-19NapkorKi mit tud?helyi, csoportosMákvirág Néptáncegyüttes Különdíj Frankóné Bed? Melinda 
2010-05-28MiskolcMagyarok Szövetsége által rendezett népzenei versenymegyei, csoportosHOMOLYA Marcell Fábián Klaudia Gergely Andrea II. helyezés Kapuvári Eszter 
2010-05-27KörömKi mit tud?megyei, csoportosHOMOLYA Marcell Fábián Klaudia Gergely Andrea Különdíj Kapuvári Eszter 
2010-05-25HajdúnánásPulyabálregionális, csoportosMákvirág Néptáncegyüttes A pulyabálról jutottunk tovább Balogh Tamás - Frankóné Bed? Melinda 
2010-05-21TuzsérRegionális Szintetizátor-Keyboard Versenyregionális, egyéniOrbán Gerg? Szabó Gerg? Boriné Pokol Szilvia 
2010-05-21TuzsérRegionális Szintetizátor-Keyboard Versenyregionális, egyéniAll children.  II. korcsoport - 2. helyezés III. korcsoport - 3. helyezés Szabó Tamás 
2010-05-20PutnokRgionális rajzversenyregionális, csoportosBékési Lili, Busa Dani, Csízi Dorottya, Forgony Gréta, Ráth Virág, Varga Matyi, Varga Roland Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2010-05-15HajdúnánásTerületi versenyregionális, csoportosMákvirág Néptáncegyüttes Dicséret Balogh Tamás - Frankóné Bed? Melinda 
2010-05-08NyíregyházaPulyabálregionális, csoportosAranylábúak Ezüst Bistey Attila - Frankóné Bed? Melinda 
2010-05-08NyíregyházaPulyabálregionális, csoportosMákvirág Néptáncegyüttes Arany Balogh Tamás - Frankóné Bed? Melinda 
2010-04-24MiskolcRajzversenymegyei, egyéniGörcsös Bernadett 3. Fodor Andrea 
2010-04-24MiskolcRajzversenymegyei, egyéniJakab Ágota 5. Fodor Andrea 
2010-04-23BodrogkeresztúrKiscsillagregionális, egyéniGulyás Zsófia, Tóth Bence, Ozsváth Eszter, Ozsváth Petra, Bácsalmási Gréta, Zalán Martin, Perduk Alexandra, L?kös Noémi, Szabó Milán, Turóczi Csaba Ozsváth Petra I., Ozsváth Eszter II., A csoport közös dala I., Perduk Alexandra III.  Ducsai Tiborné 
2010-04-22NyíregyházaVarázskréta- rajzpályázatmegyei, egyéniMolnár orsolya Tör?csik B. Balogh M. Gyerák Csaba Molnár Orsolya - II. h Peth? Kincs?- II. h Somfainé Dávid Judit 
2010-04-21MiskolcHangkóstolómegyei, egyéni2 f? korosztályában I. helyezett Bánvölgyiné Hortobágyi Hajnalka - Sulymo 
2010-04-21MiskolcVárak, Kastélyokmegyei, egyéniSoós Hajnalka Díjazott Dunai Beáta 
2010-04-20BudapestTudom hogy magyar Vagyokországos, egyéniCzár Anna dícséret, a Tarsoly c. folyóiratba megjelent a munkája Dunai Beáta 
2010-04-17MiskolcMegyei Rajzverseny megyei, egyéniBakos Eszter Bara Bianka nincs, csak részvétel Dunai Beáta 
2010-04-01DédestapolcsányKörnyezettudatos magatartás, környezetvédelmi rajzpályázathelyi, egyéniDédestapolcsányi grafikások Még nem tudjuk Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2010-03-31MiskolcEmlékversenymegyei, egyéni3 f? arany min?sítés Bánvölgyiné Hortobágyi Hajnalka - Sulymo 
2010-03-26Kisgy?rMegyei rajzversenymegyei, egyéniBakos Eszter, Soós Hajnalka, Bara Bianka (Kisgy?ri Iskola) még nincs Dunai Beáta 
2010-03-26KemecseVíz világnapja megyei, egyéniAsztalosD, TikászK. Balogh M Molnár O. Tör?csik B. Peth? K. MencsikV. Nanszák N. Vajsz V.  Tör?csikB -Iih- megyei- III. -h országos Peth? K. emléklap Somfainé Dávid Judit 
2010-03-25Kisgy?rKözlekedésbiztonság gyermekszemmelországos, egyéniBihari Kaludia még nincs Dunai Beáta 
2010-03-24SajószentpéterSzínháztörténeti versenyhelyi, csoportosGarabonciások 4 f? 3. Sándor Károlyné 
2010-03-24NyíregyházaRajzolj arcképet!megyei, egyéniVerebélyi A. Tör?csik B. Gyerák Csába Balogh M.  Tör?csik B. -I h. Gyerák Cs. -II h. Balogh M.- II.h Somfainé Dávid Judit 
2010-03-23Nyíregyháza77 magyar népmesehelyi, egyéniVajsz V. Nanszák N. Tör?csik B. Gyerák CS. Tikász K. Peth? K.  Kerezsi Blanka I.-h Somfainé Dávid Judit 
2010-03-19Kisgy?rÉ-magyarország várai, kastélyaimegyei, egyéniBakos Eszter, Bárány Anna, Soós Hajnalka még nincs Dunai Beáta 
2010-03-19NyíregyházaRegionális Szóló Táncversenyregionális, csoportosMárta Gréta-Balogh Endre Boros Éva - Turóczi Zsolt 
2010-03-19NyíregyházaRegionális Szóló Táncversenyregionális, csoportosSzécsi Fanni- Páva Alex Boros Éva - Turóczi Zsolt 
2010-03-12BudapestMegasztár5.országos, egyéni11 f? ???? Ducsai Tiborné 
2010-03-11SzerencsRajzversenymegyei, egyéniJakab Ágota 3. Fodor Andrea 
2010-03-10SzerencsRajzversenymegyei, egyéniGörcsös Bernadett 2. Fodor Andrea 
2010-03-06DombrádMusical Kategória Énekversenyregionális, csoportos11 f? L?kös Noémi I. Zalán Martin III. Turóczi Eszter I. Ozsváth Eszter II. Bácsalmási Gréta III. Orosz He Ducsai Tiborné 
2010-03-05KisvárdaKisvárdai Kifutó Amat?r Szólista Versenyregionális, csoportos6 f? Perduk Alexandra III. helyezés Ducsai Tiborné 
2010-03-01Kisgy?rTudom hogy magyar vagyok!országos, egyéniCzár Anna Csenge még nincs Dunai Beáta 
2010-02-27KisvárdaKisvárdai Kifutó Amat?r Szólista Versenyországos, csoportos6 f? 6 f? továbbjutó Ducsai Tiborné 
2010-02-26NyíregyházaVécsey kamara versenyregionális, csoportosMákvirág Néptáncegyüttes Balogh Tamás - Frankóné Bed? Melinda 
2010-02-26NyíregyházaVécsey kamararegionális, csoportosAranylábúak Bistey Attila - Frankóné Bed? Melinda 
2010-02-24SajószentpéterSzavalóversenyhelyi, csoportosGarabonciás 2 f? 2. és 4. hely Sándor Károlyné 
2010-02-20TiszaújvárosB-A-Z Megyei Amat?r M?vészeti Gálamegyei, csoportos7 f? 3 f? továbbjutó Ducsai Tiborné 
2010-01-30TiszalúcDICE program záró felméréseországos, csoportosKaméleon Musical Gyermekszínpad Ducsai Tiborné 
2010-01-22BudapestMosolyvarázs rajzpályázatországos, egyéniAsztalos D. Bordás E. Kiss H. Pátrovics P. Peth? K.  folyamatban Somfainé Dávid Judit 
2009-12-09EgerEVENTUS Rajzpályázatországos, egyéniBerecz Rita különdíj Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2009-11-30BudapestZeneiskolák a Népzene Tükrébenországos, csoportosA miskolci citerások, Bokrétás zenekar, és énekesek Babtiszta Gyöngyi - Orosz Sándor 
2009-11-18SajószentpéterLévay József Szavalóversenyhelyi, csoportos3 f? 3. hely ; különdíj Sándor Károlyné 
2009-11-18MiskolcOperavetélked?megyei, csoportos4 f?  Sulymosiné Kiss Katalin 
2009-11-18MiskolcOperavetélked?regionális, csoportos4 f?  Sulymosiné Kiss Katalin 
2009-05-24SátoraljaújhelyTerületi selejtez?regionális, csoportosEötvös Néptáncegyüttes Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2009-05-22TuzsérRegionális Szintetizátor-Keyboard Versenyregionális, egyéniBihari Melinda, Bihari Szilvia, Lévai Zsófia, Nagy Gábor, Tóth Csaba, Varga Gábor Lukács Éva 
2009-05-22TuzsérRegionális Szintetizátor-Keyboard Versenyregionális, egyéniSzentpétery Mózes Egyéni els? helyezés Lukács Éva 
2009-05-09MándokIfjúsági népzenei fesztivál és versenymegyei, csoportosSáfránypark citerazenekar, szamóca citerazenekar  oklevél mindkét csoportnak Csetneki Hanna 
2009-05-09NyíregyházaPulyabál 2009megyei, csoportosEötvös Néptáncegyüttes Arany  Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2009-04-28MiskolcNépdaléneklési versenyhelyi, egyéniPorkoláb Panna 1 f? Baptiszta Gyöngyi 
2009-04-22SajószentpéterMóra szépkiejtési versenyhelyi, egyéniSajószentpéteri drámások 3. hely Sándor Károlyné 
2009-04-19MátészalkaTánc- Varázs Fesztivál dönt?megyei, csoportosGulács Néptáncegyüttes 2. helyezés Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2009-04-04MátészalkaTánc- Varázs Fesztivál el?dönt?megyei, csoportosGulács Néptáncegyüttes továbbjutás Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2009-03-28DebrecenM?vészeti Iskolák országos szóló tanulmányi versenye regionális, csoportosLakatos Miklós 82 pont Balogh Tamás 
2009-03-28DebrecenSzarvasi Szólótáncversenyországos, egyéniGerzsenyi Bence Szántho Violetta, Lakatos Miklós Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2009-03-28MátészalkaKoreográfus versenyországos, csoportosIgrice Néptáncegyüttes Keresztúry Gabriella - Kerepesi Attila 
2009-03-27NyíregyházaMóra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló-néptánc Versenyregionális, csoportosGerzsenyi Bence, Szántho Violetta, Bernáth Cintia, Szántho Renáta, Bodnár Dániell, Lakatos Miklos, Deák Gabriella, Misák Emese, Czimmer Dávid, Bugya Zsófia, Soltész Hajnalka Soltész Violetta, Takács Félix, Markocsány Evelin, Markocsány Péter Különdíj, Különdíj ---------- ----------  Bistey Attia - Berecz Annamária - Turócz 
2009-03-27EgerEgri Regionális Népzenei Versenyregionális, csoportosBokrétás citera zk. és a népi énekeseink.  NÍVÓ DÍJ! Orosz Sándor - Babtiszta Gyöngyi 
2009-03-27NyíregyházaMóra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló-néptánc Versenyregionális, csoportosSzánthó Violetta és Gerzsenyi Bence Különdíj Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2009-03-27NyíregyházaMóra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló-néptánc Versenyregionális, csoportosBodnár Dániel Különdíj Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2009-03-27NyíregyházaMóra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló-néptánc Versenyregionális, csoportosMisák Emese És Deák Gabriella Gyöngyös táncos Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2009-03-21BudapestSztárpalánta dönt?országos, egyéniPerduk Alexandra Bronz fokozat Ducsai Tiborné 
2009-03-19SajószentpéterSzínháztörténeti vetélked?helyi, csoportos2 csoport 1. és 2. helyezés Sándor Károlyné 
2009-03-14DombrádTini-Kifutóregionális, egyéniOzsváth Balázs, Ozsváth Eszter, Bácsalmási Gréta, Perduk Alexandra Perduk Alexandra I. helyezés, Ozsváth Eszter különdíj Ducsai Tiborné 
2009-03-07NyíregyházaSztárpalántaregionális, egyéniOzsváth Balázs, Ozsváth Petra, Turóczi Eszter, Görcsös Krisztián, L?kös Noémi, Perduk Alexandra Továbbjutó: Perduk Alexandra Ducsai Tiborné 
2009-03-07MiskolcKi a dalnok a gáton?regionális, egyéniTuróczi Csaba, Bácsalmási Gréta, Görcsös Szabolcs Görcsös Szabolcs III. helyezés Ducsai Tiborné 
2009-03-01DédestapolcsányTavaszi kiállítás "A tavasz színei" címmelhelyi, egyéniDédestapolcsányi grafikások Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2009-02-28KisvárdaKisvárdai Kifutó Amat?r Szólista Versenyregionális, egyéniTuróczi Cs. , Perduk A. , Görcsös Sz.  I. helyezett: Görcsös Szabolcs III. helyezett: Perduk Alexandra Ducsai Tiborné 
2009-02-23NyíregyházaNyíregyháza természeti jelképének bemutatásamegyei, egyéniDobinszki Viktória A/1 tárgyjutalom Szécsi Lászlóné 
2009-02-23NyíregyházaHulladékok körforgásának bemutatásamegyei, egyéniSzabó Gabriella A/1 tárgyjutalom Szécsi Lászlóné 
2009-02-20NyíregyházaVécsey Kamaraversenymegyei, csoportosEötvös, Móra, Kis Móra Mini Móra II. Bistey Attia - Berecz Annamária - Turócz 
2009-02-20NyíregyházaVécsey Énekversenymegyei, csoportosKis Móra Néptáncegyüttes I. Bistey Attila 
2009-02-20MiskolcKi a dalnok a gáton?megyei, csoportosTuróczi Cs., Szabó M., Perduk A., L?kös N., Görcsös Sz., Bácsalmási G., Turóczi E., Görcsös K., Tóth Fruzsina, Mizser Anett Továbbjutók: Turóczi Cs.,L?kös N.,Perduk A., Bácsalmási G.,Görcsös Sz. Ducsai Tiborné 
2009-02-20KisvárdaKisvárdai Kifutó Amat?r Szólista Versenyregionális, csoportosTuróczi Csaba Szabó Milán Görcsös Szabocs Perduk A. , L?kös Noémi Továbbjutók: Turóczi Cs., Perduk A., Görcsös Sz. Ducsai Tiborné 
2009-02-20NyíregyházaVécsey Károly Kamara Néptánc versenyregionális, csoportosEötvös Néptáncegyüttes II. korcsoport 3. helyezés Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2009-02-20NyíregyházaVécsey Károly Kamara Néptánc versenyregionális, csoportosGulács Néptáncegyüttes Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2009-02-17SajószentpéterNyelvében él a nemzethelyi, egyéni4 f? dicsér? oklevelek Sándor Károlyné 
2009-02-13MonokKi mit tud?helyi, csoportosTuróczi Cs., Szabó M., Perduk A., L?kös N., Görcsös Sz., Bácsalmási G., Turóczi E., Görcsös K., Tóth F., Ozsváth B., Ozsváth E., Ozsvát P.Mizserr Anett Ozsvát Petra I. Különdíj: Turóczi Csaba, Perduk Alexandra, L?kös Noémi, valamint egy csoportos külön Ducsai Tiborné 
2009-02-11NyíregyházaNyíregyháza természeti jelképének bemutatásamegyei, egyéniJakab Regina, Peth? Kincs?, Felföldi Laura, Pristyák Petra, Virág Zsófi, Tudlik Dóra, Tör?csik Bea, Molnár Orsolya, Gyerák Csaba, Szabó Réka, Vad Viki II.helyezett III.helyezett Ajándékcsomagokat kaptak Somfainé Dávid Judit 
2009-02-06NyíregyházaLevelez?s rajzversenymegyei, egyéniMinden növendék megyei x.helyezés  Szécsi Lászlóné 
2008-12-15NyíregyházaMit tehetek aznéghajlatváltozás ellen?megyei, egyéniVirág Zsófia, Zemanek Hanna, Jakab Regina, Nagy Zoltán, Balogh Máté, Vad Viktória, Gyerák Csaba, Tör?csik Beatrix  Honfoglaló társasjátékot nyertek Somfainé Dávid Judit 
2008-12-15NyíregyházaÁlmaimban Nyíregyháza: Aquarius élményfürd?megyei, egyéniJakab Regina, Szabó Réka, Kiss Hanna, Zemanek Hanna, Pristyák Petra Aranyecset díj Aranyecset díj Aranyecset díj Nagy díj Nívó díj Somfainé Dávid Judit 
2008-12-15NyíregyházaKrúdy illusztrációs pályázatmegyei, egyéniPeth? Kincs? Felföldi Laura Pristyák Petra Zemanek Hanna Tör?csik Beatrix Nagy zoltán Gyerák Csaba  oklevél oklevél oklevél oklevél oklevél  Somfainé Dávid Judit 
2008-11-30BudapestZeneiskolák a Népzene Tükrébenországos, csoportosA miskolci citerások, Bokrétás zenekar, és énekesek Babtiszta Gyöngyi - Orosz Sándor 
2008-10-25NyíregyházaIllusztrációs pályázatmegyei, egyéniGyerák Csaba, Molnár Orsolya, Jakab Regina, Virág Zsófia, Zemanek Hanna, Tör?csik Beatrix, Vad Viktória, Felföldi Laura, Peth? Kincs? Folyamatban Somfainé Dávid Judit 
2008-10-03NyíregyházaKörnyezetvédelmi pályázatmegyei, egyéniVad Viktória Gyerák Csaba Tör?csik Beatrix Zemanek Hanna Jakab Regina  Folyamatban Somfainé Dávid Judit 
2008-10-01DebrecenEuropai Biz. Plakát versenymegyei, egyéniGyerák Csaba, Molnár Orsolya, Rácz Bettina, Jakab Regina Folyamatban Somfainé Dávid Judit 
2008-09-20NyíregyházaNyári kutyás élményemmegyei, egyéniOlenyik Dóra A/1 Zemanek Hanna A/2, Jakab Regina A/1, Felföldi Laura A/1, Tikász Klaudia A/1, Balogh Máté A/1, Tör?csik Beatrix A/1  ajándékot kapott Balogh és Tör?csik ezüst serleget kapott  Somfainé Dávid Judit 
2008-05-17SátoraljaújhelyZemplén Országos Minsít? Tarsastánc Fesztivál és Koreográfus Versenyországos, csoportosKödmön G. csoport bronz Sütt? Roland - Harangozóné Ónody Csilla 
2008-05-17SátoraljaújhelyZemplén Országos Minsít? Tarsastánc Fesztivál és Koreográfus Versenyországos, csoportosKödmön B. csoport arany Azari Péter - Simon Csaba 
2008-04-27MátészalkaTáncvarázs versenymegyei, csoportosKis-Gulács, Gulács Néptánccsoport 2.,3. helyezés Turóczi Zsolt 
2008-04-21SajószentpéterKi mit tud?helyi, egyéniBáder Luca Bánvölgyiné Hortobágyi Hajnalka 
2008-04-19MiskolcMegyei Általános Iskolai Rajzversenymegyei, egyéniSoós Júlia 4. Dunai Beáta 
2008-04-18Gödöll?Országos Népzenei Versenyországos, egyéniTiszaszentmártoni citerások dícséret Pokol Miklós 
2008-04-17SajószentpéterHunyadi Szavalóversenyhelyi, egyénisajószentpéteri színjátszók oklevél Sándor Károlyné 
2008-04-17NagykállóMondj nemet a drogokra! Élj tisztán! Segíts másokon is!helyi, egyéniNovák Enik?, Borbély Adél, Jenei Vivien 2. helyezeés, különdíj Szécsi Lászlóné 
2008-04-06MátészalkaTáncvarázs versenymegyei, csoportosKis-Gulács, Gulács Néptánccsoport továbbjutók Turóczi Zsolt 
2008-04-05MiskolcWeöres Sándor Színjátszó Fesztiválmegyei, egyénisajószentpéteri színjátszók bronz Sándor Károlyné 
2008-04-04KazincbarcikaKönyvmanó rajzpályázathelyi, egyéniDédestapolcsányi grafikások különdíj Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2008-04-04NyíregyházaMóra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló-néptánc Versenyregionális, csoportosGerzsenyi Bence Bokrétás táncos Turóczi Zsolt 
2008-03-31NyíregyházaMátyás öröksége: Élet a reneszánsz Magyarországonmegyei, egyéniMagyar Zoltán, Karaffa Márk 1. Szécsi Lászlóné 
2008-03-29SajószentpéterGarabonciás Drámatalálkozó- Illusztrációs Rajzpályázathelyi, csoportosDédestapolcsányi grafikások Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2008-03-21NyíregyházaMátyás öröksége: Élet a reneszánsz Magyarországonmegyei, egyéniTudlik Dóra Sz?ke Henrietta Ujhelyi Dalma Szabolcsi Viktória 2. helyezés, emléklap Somfainé Dávid Judit 
2008-03-20NyíregyházaFüzetborító-tervez? versenyhelyi, egyéniKósa Brigitta 3. Szécsi Lászlóné 
2008-03-19NyíregyházaVíz világnapja megyei rajzpályázatmegyei, egyéniVad Viktória emléklap Somfainé Dávid Judit 
2008-03-19PusztadobosVíz,egészség,életmegyei, egyéniKujbus Dorina Szécsi Lászlóné 
2008-03-17BudapestSlágerangyal rajzpályázatországos, csoportosDédestapolcsányi grafikások Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2008-02-29NyíregyházaX. Vécsei kamara versenyregionális, csoportosKis Eötvös néptánc csoport Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2008-02-23MiskolcKi a Dalnok a gáton?helyi, egyéni9 f? 2. helyezés Ducsai Tiborné 
2008-02-20MiskolcFarsangi m?vészeti vetélked?helyi, egyéniBV-s szintisek 1. hely Petrány Mihály 
2008-02-16KisvárdaKisvárdai Kifutó Amat?r Szólista Versenyregionális, egyéni5 f? továbbjutó Ducsai Tiborné 
2008-02-15NyíregyházaGödöll?i Népzenei Verseny Területi Válogatómegyei, csoportosGyüre Nikolett, Tóth Martina Csetneki Hanna 
2008-02-15NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosTiszaszentmárton-kicsik 51 pont Pokol Miklós 
2008-02-15NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosKomorói citerások 47 pont Pokol Miklós 
2008-02-15NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosTiszaszentmárton-kicsik 52 pont Pokol Miklós 
2008-02-15NyíregyházaGödöll?i Népzenei Verseny Területi Válogatómegyei, egyéniGulácsi citerások Stekler Zsuzsanna 
2008-01-19MiskolcKi a dalnok a gáton?helyi, egyéniKaméleon Musical Gyermekszínpad 9 f? továbbjutó Ducsai Tiborné 
2007-12-20DédestapolcsányKarácsonyváró rajzkiállításhelyi, egyéniDédestapolcsányi grafikások NULL Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2007-11-26PrügyRoma Vers- és Prózamondó Versenyhelyi, egyéniBudai Csilla Kiss Zsuzsanna I. és III. hely Ducsai Tiborné 
2007-11-26PrügyRoma Vers- és Prózamondó Versenyhelyi, egyéniBudai Csilla Kiss Zsuzsanna I. és III. hely Ducsai Tiborné 
2007-11-24Demecser?szikék Népzenei Fesztivál és Versenymegyei, egyéniKomoró-Tiszaszentmárton Nívó-díj Pokol Miklós 
2007-11-24Demecser?szikék Népzenei Fesztivál és Versenymegyei, egyéniTiszaszentmárton kiemelt nívó-díj Pokol Miklós 
2007-11-19EgerEventus tehetségkutató rajzversenyregionális, egyéniSzaniszló Dóra Brecz Nóra könyvjutalom Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2007-11-19SajószentpéterLévay József Szavalóversenyhelyi, egyénisajószentpéteri drámások III. hely Sándor Károlyné 
2007-11-14TiszalúcRoma Vers- és Prózamondó Versenyhelyi, egyéniBudai Csilla Kiss Zsuzsanna Szabó Gyula I. és III. hely Ducsai Tiborné 
2007-10-29NyíregyházaÁlmaimban Nyíregyháza: Aquarius élményfürd?megyei, egyéniZemanek Hanna Szabolcsi Viktória Tudlik Dóra-Újhelyi Dalma Pajkossy Indrid Vinnai Frida Aranyecset díj Somfainé Dávid Judit 
2007-10-20BudapestKaleidoszkóp Versfesztiválországos, csoportosSzabó Milán, Turóczi Csaba, L?kös Noémi, Görcsös Szabolcs Ducsai Dániel, Siri Bianka, Perduk Alexandra NULL Ducsai Tiborné 
2007-10-06NagykállóKállai Kett?s Néptánc Fesztiválregionális, csoportosIgrice Néptáncegyüttes NULL Balogh Tamás - Berecz Annamária 
2007-06-03TarpaKÓTA Országos Min?sítésországos, csoportosGarabonciás Citerazenekar Arany Páva, Kiváló arany Pokol Miklós 
2007-06-02TarpaKÓTA Országos Min?sítésországos, csoportosTiszakönyök Citerazenekar arany Fráter Sándor 
2007-06-02TarpaVass Lajos Népzenei Versenyhelyi, egyéniTiszakönyök Citerazenekar kiemelt arany Fráter Sándor 
2007-06-01NyíregyházaVíz Világnapja rajzpályázatmegyei, egyéniJenei Vivien 3. Szécsi Lászlóné 
2007-05-27NyíregyházaKedvenc állatmeséimhelyi, egyéniBanga Beáta I. helyezés Somfainé Dávid Judit 
2007-05-19SátoraljaújhelyZemplén Országos Minsít? Tarsastánc Fesztivál és Koreográfus Versenyországos, csoportosG csoport Hápi Kacsa ezüst Harangozóné Ónody Csilla 
2007-05-19SátoraljaújhelyZemplén Országos Minsít? Tarsastánc Fesztivál és Koreográfus Versenyországos, csoportosH csoport Csipet Csapat ezüst Harangozóné Ónody Csilla 
2007-03-30Nyíregyháza5. Móra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló Néptánc Találkozóregionális, csoportosKantár Nelly, Misák Emese, Gerzsenyi Bence, Tolnai Fanni, Csonka Zsanett, Haga Regina, Bodnár Dániel Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2007-03-30Nyíregyháza5. Móra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló Néptánc Találkozóregionális, csoportosFabu Bettina, Madai Nóra, Szánthó Renáta, Szánthó Violetta Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2007-03-30Nyíregyháza5. Móra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló Néptánc Találkozóregionális, egyéniKis Gulács: Szécsi Fanni - Nagy Eszter Turóczi Zsolt 
2007-03-30Nyíregyháza5. Móra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló Néptánc Találkozóregionális, egyéniNagy Gulács: Tóth Anita - Márta Gréta, Kósa Lívia - Jócsák Anett Turóczi Zsolt 
2007-02-16NyíregyházaKamara Szóló Tánc- Népdaléneklési versenyregionális, egyéniKis Eötvös néptánc csoport Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2007-02-16NyíregyházaKamara Szóló Tánc- Népdaléneklési versenyregionális, csoportosIgrice Néptáncegyüttes különdíj Balogh Tamás 
2007-02-16NyíregyházaKamara Szóló Tánc- Népdaléneklési versenyregionális, egyéniKis Móra Néptáncegyüttes III. Berecz Annamária - Turóczi Zsolt 
2007-01-22DédestapolcsányFarsangi kiállításhelyi, egyéniDédestapolcsányi grafikások Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2007-01-15BudapestAutómentes napországos, egyéniKéninger Barbara, Kéninger Tünde f?díj, különdíj Somfainé Dávid Judit 
2006-12-20NyíregyházaHajléktalanok, ahogy én látom ?ket rajzpályázatmegyei, egyéniBorbély Adél, Nagy Károly, Tamás Roland, Franczel Tibor, Karaffa Márk, Lakatos Flóra, Fekete Hajnalka, Novák Enik?, Huttman Szabina, Maroda Edit Szécsi Lászlóné 
2006-12-18DédestapolcsányKarácsonyváró rajzkiállításhelyi, egyéniDédestapolcsányi grafikások NA Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2006-12-06MiskolcMunkácsy és kora vetélked?megyei, egyéniKopcsik Bernadett Farkas Lászlóné 
2006-12-01BudapestDrogmentes Magyarországért - rajzpályázatországos, egyéniZsuponyó Erik, Varga Mátyás, Németh Csilla, Lukács Georgina, Busa Dániel, Fejes Soma, Süt? Krisztina, Németh Julianna NULL Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2006-11-25DemecserNépzenei Fesztiválregionális, csoportosGyulaházi Citerazenekar Fráter Sándor 
2006-11-25TiszaszadaTehetséges roma fiatalok tehetségkutató versenyeregionális, egyéniKaméleon Musical Gyermekszínpad 1.,2.,3., különdíj Ducsai Tiborné 
2006-11-18MiskolcNemzetközi Formációs Táncfesztiválnemzetközi, csoportosKödmön "C" Társastánc Csoport Simonné Pala Erika 
2006-11-17VeszprémDal-Via-Dal musical énekversenynemzetközi, egyéniKaméleon Musical Gyermekszínpad 1.,3. Ducsai Tiborné 
2006-11-08DebrecenElmúlt évben beküldött munkánk értékeléseországos, egyéniLukucz Virág különdíj Szécsi Lászlóné 
2006-10-28MoszkvaFormációs Tánc Világbajnokságnemzetközi, csoportosKödmön "A" Társastánc Csoport Simonné Pala Erika 
2006-10-27BudapestEurópai Autómentes Napországos, egyéniKósa Brigitta kiemelked? eredmény Szécsi Lászlóné 
2006-10-27Budapest?szi Nemzetközi M?vészeti Fesztiválnemzetközi, egyéniSzabó Milán, Turóczi Csaba, Turóczi Eszter, Perduk Alexandra, Síri Bianka, Görcsös Anikó, Görcsös Szabolcs, Görcsös Krisztián 1,2,3 Ducsai Tiborné 
2006-10-27BudapestEurópai Autómentes Napországos, egyéniSzedlár Vanessza, Karaffa Klaudia, Onofer Panna, Kéninger Tünde, Lengyel Réka, Orosz Eszter, Rácz Bettina, Vad Vitória, Vinnai Frida, Kéninger Barbara különdíj, f?díj Somfainé Dávid Judit 
2006-10-21BudapestVass Lajos dönt?országos, csoportosGarabonciás Citerazenekar nívódíj Pokol Miklós 
2006-10-21ZalaegerszegMagyar Bajnokságországos, csoportosKödmön "A" Társastánc Csoport Simonné Pala Erika 
2006-10-21ZalaegerszegOpen Bajnokságországos, csoportosKödmön "A" Társastánc Csoport Simonné Pala Erika 
2006-10-21ZalaegerszegMagyar Bajnokságországos, csoportosKödmön "C" Társastánc Csoport Simonné Pala Erika 
2006-10-16TiszalúcRoma Vers- és Prózamondó Versenyhelyi, egyéni6 f? 1,2,3. helyezés, különdíj Ducsai Tiborné 
2006-10-14MoldáviaEurópa Bajnokságnemzetközi, csoportosKödmön "A" Társastánc Csoport Simonné Pala Erika 
2006-10-07SárospatakNéptáncosok Országos Bemutató Színpadaországos, csoportosIgrice Néptáncegyüttes kiváló min?sítés Balogh Tamás 
2006-09-30Buszk (Ukrajna)Szív a Szívhez Nemzetközi M?vészeti Fesztiválnemzetközi, egyéniKaméleon Musical Gyermekszínpad Ducsai Tiborné 
2006-09-22SzarvasOrszágos Gyermek Szóló Néptáncfesztiválországos, egyéniSzilágyi Zita, Száraz Dávid, Riczu Dalma, Betléri Ákos Pántlikás és bokrétás táncos Balogh Tamás 
2006-09-22MiskolcVirágos környezetünkért.. rajzpályázatmegyei, csoportosDédestapolcsányi grafikások 2. helyezés, különdíj Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2006-09-16OrmosbányaA vidék tehetségeinek bemutatkozásamegyei, egyéniKaméleon Musical Gyermekszínpad 1.,2.,3. Ducsai Tiborné 
2006-04-29NyíregyházaPulyabál 2006.regionális, csoportosKis Móra Néptáncegyüttes Turóczi Zsolt 
2006-04-22MiskolcIII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosGyémánt Mazsorett csoport mazsorett botos 2 Dudás Ágnes 
2006-04-22MiskolcIII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosSell? Mazsorett csoport mazsorett egyéb 2 Dudás Ágnes 
2006-04-22MiskolcIII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosGyémánt Mazsorett csoport mazsorett egyéb 1 Dudás Ágnes 
2006-04-22MiskolcIII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosA/2 Mazsorett csoport Kékedi Henriett 
2006-04-22MiskolcIII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosA/4 Mazsorett csoport mazsorett egyéb 1 Kékedi Henriett 
2006-04-22MiskolcIII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosTk/1 Mazsorett csoport Kékedi Henriett 
2006-04-22MiskolcIII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosJázmin Mazsorett csoport 10 Takács Tímea 
2006-04-22MiskolcIII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosA/4 Mazsorett Csoport mazsorett botos 3 Kékedi Henriett 
2006-04-19MiskolcMiskolci Tavaszi Diáknapok Népdaléneklési Versenyhelyi, csoportosZeng? énekegyüttes Sajóhídvég Szilasi Ildikó 
2006-04-19MiskolcMiskolci Tavaszi Diáknapok Népdaléneklési Versenyhelyi, csoportosA/1 és A/2 szolfézs csoport Takácsné Bártfai Marianna 
2006-04-07NyíregyházaRegionális Gyermekszólótánc Versenyregionális, egyéniBugya Zsófia-Rozsályi Dániel különdíj Gyetvai Nikoletta 
2006-04-07NyíregyházaRegionális Gyermekszólótánc Versenyregionális, egyéniBucsák László-Tarkó Zsaklin, Szánthó Violetta-Nagy Fruzsina díjazottak Turóczi Zsolt 
2006-04-07NyíregyházaRegionális Gyermekszólótánc Versenyregionális, egyéniLukucz Virág-Fekete Ádám pántlika-bokréta Gyetvai Nikoletta 
2006-04-07MiskolcWeöres Sándor Országos Színjátszó Fesztiválmegyei, csoportosGarabonciás Színjátszó Csoport - Sajószentpéter bronz Sándor Károlyné 
2006-04-01NagykállóNépzenei Találkozómegyei, csoportosTiszaszentmártoni és Miskolci furulyások Szilasi Ildikó 
2006-04-01MiskolcB-A-Z Megyei Amat?r M?vészeti Gálamegyei, csoportosA/4, A/2, Tk/1 Mazsorett csoportok továbbjutók Kékedi Henriett 
2006-03-28NyíregyházaÍródiákhelyi, csoportosMacsinga Viktória, Boros Bence, Deák Csaba, Gerják Eszter, Kovács Eszter tárgyjutalom Moravecz Marianna 
2006-03-28NyíregyházaÍródiákhelyi, egyéniKovács Eszter különdíj Moravecz Marianna 
2006-03-27KazincbarcikaKi mit tud?megyei, egyéniKulcsár Antónia Hasoon M. Sahibné 
2006-03-27KazincbarcikaKi mit tud?megyei, csoportosKéninger Vivien, Lócska Szabina, Gyenes Dávid Hasoon M. Sahibné 
2006-03-24DebrecenHajdú-Bihar Megyei Ifi és Diák M?vészeti Fesztiválmegyei, csoportosGarabonciás 1 drámajátékos tanulók Zs?ri külön dicsér? oklevél Veress Gyuláné 
2006-03-21KazincbarcikaPet?fi Sándor Vers és Prózamondó Versenyhelyi, egyéniKiss-Veréb Ágnes és Nyíri Orsolya Hasoon M. Sahibné 
2006-03-20TiborszállásVíz és Kultúra rajzkiállításmegyei, egyéniNovák Enik? Szécsi Lászlóné 
2006-03-19Mez?kövesdVI. Vass Lajos Népzenei Versenyországos, csoportosGarabonciás Citerazenekar továbbjutó Pokol Miklós 
2006-03-18NyíregyházaSzabolcs MCOnetországos, csoportosTársastánc csoport A/3 Azari Péter 
2006-03-11SzerencsB-A-Z Megyei Amat?r M?vészeti Gálamegyei, egyéniKaméleon Musical Gyermekszínpad továbbjutó Ducsai Tiborné 
2006-03-11SzerencsB-A-Z Megyei Amat?r M?vészeti Gálamegyei, csoportosSell? A/3 mazsorett csoport továbbjutó Dudás Ágnes 
2006-03-11SzerencsB-A-Z Megyei Amat?r M?vészeti Gálamegyei, csoportosGyémánt mazsorett csoport továbbjutó Dudás Ágnes 
2006-03-11SzerencsB-A-Z Megyei Amat?r M?vészeti Gálamegyei, csoportosPillangó Mazsorett Együttes továbbjutó Dudás Ágnes 
2006-03-11SzerencsB-A-Z Megyei Amat?r M?vészeti Gálamegyei, csoportosVadvirág citerazenekar továbbjutó Vadas László 
2006-03-09SajószentpéterGarabonciás Drámatalálkozó- Illusztrációs Rajzpályázathelyi, csoportosVattai grafikások Farkas Lászlóné 
2006-03-09SajószentpéterGarabonciás Drámatalálkozó- Illusztrációs Rajzpályázathelyi, egyéniBorbély Adél könyvjutalom Szécsi Lászlóné 
2006-03-03NyíregyházaRegionális Vécsey Kamara Néptánc Versenyregionális, csoportosEötvös Néptáncegyüttes I.kategóriában 1.helyezés Balogh Tamás 
2006-03-03NyíregyházaRegionális Vécsey Kamara Néptánc Versenyregionális, csoportosEötvös Néptáncegyüttes I.kategóriában 2.helyezés Balogh Tamás 
2006-03-03NyíregyházaRegionális Vécsey Kamara Néptánc Versenyregionális, csoportosEötvös Néptáncegyüttes Fels? -Tiszavidéki különdíj Balogh Tamás 
2006-03-03NyíregyházaRegionális Vécsey Kamara Néptánc Versenyregionális, egyéniPataki Henrietta Barnóczki Beáta 
2006-03-03NyíregyházaRegionális Vécsey Kamara Népzenei Versenyregionális, csoportosLecs? Csilla és Kocsis Bianka különdíj Barnóczki Beáta 
2006-03-03NyíregyházaRegionális Vécsey Kamara Néptánc Versenyregionális, csoportosMóra Néptáncegyüttes Gyetvai Nikoletta 
2006-03-03NyíregyházaRegionális Vécsey Kamara Néptánc Versenyregionális, csoportosMini Móra Néptáncegyüttes Gyetvai Nikoletta 
2006-03-03NyíregyházaRegionális Vécsey Kamara Néptánc Versenyregionális, csoportosKis Móra Néptáncegyüttes Turóczi Zsolt 
2006-03-03NyíregyházaRegionális Vécsey Kamara Néptánc Versenyregionális, csoportosMaróthy Néptáncegyüttes Hercz Vilmos 
2006-03-03Mez?kövesdAradi J. Rajzversenymegyei, egyéniÁdám Gerg? Farkas Lászlóné 
2006-02-25MiskolcRoma Népismereti Kulturális Versenymegyei, csoportosKiss Alexandra, Szabó Alexandra, Budai Gizella Ducsai Tiborné 
2006-02-19BudapestMagyar Néptánc Antológiaországos, egyéniGaraj Ágnes, Székely József Turóczi Zsolt 
2006-02-19BudapestMagyar Néptánc Antológiaországos, egyéniBetléri Ákos és Orosz Fanni bokrétás és pántlikás táncos Balogh Tamás 
2006-02-18BudapestXV. Országos Ifjúsági Táncm?vészeti Fesztivál és Verseny (döntö)országos, csoportosTK/1. Moderntánc csoport Kékedi Henriett 
2006-02-05Gödöll?XV. Országos Ifjúsági Táncm?vészeti Fesztivál és Versenyországos, csoportosTK/1. Moderntánc csoport I. helyen továbbjutók Kékedi Henriett 
2006-02-03SajószentpéterHunyadi Napok Rajzversenyhelyi, egyéniPingitzer Gábor Csáki Károlyné 
2006-01-28KisvárdaAmat?r Szólisták Versenye (dönt?)országos, egyéniJózsa Bettina, Takács Zsuzsanna, Túróczi Csaba, Borbély Richárd Különdíj Ducsai Tiborné 
2006-01-21KisvárdaAmat?r Szólisták Versenye (el?dönt?)országos, egyéniKaméleon Musical Gyermekszínpad továbbjutók Ducsai Tiborné 
2005-12-10SzeghalomII. Országos Társastáncversenyországos, csoportosA/3 tánccsoport Azari Péter 
2005-12-10SzeghalomII. Országos Társastáncversenyországos, csoportosKödmön E1 A/4 Társastánc Csoport Simonné Pala Erika 
2005-12-10SzeghalomII. Országos Társastáncversenyországos, csoportosKödmön D+F A/5 Társastánc Csoport Simonné Pala Erika 
2005-12-09NyírlugosKi mit tud?megyei, csoportosLukucz Virág A/2 Maroda Edit A/2 Jenei Vivien A/4 Kiss Ágnes A/4 ezüst min?sítés Szécsi Lászlóné 
2005-11-26TaktaszadaTehetséges Roma Fiatalok Versenyemegyei, egyéniSzabó Alex Ducsai Tiborné 
2005-11-26TaktaszadaTehetséges Roma Fiatalok Versenyemegyei, csoportosKaméleon Musical Gyermekszínpad Ducsai Tiborné 
2005-11-20OrosházaHering Magda Min?sít? Társastánc Formációs Emlékversenyországos, csoportosKödmön "C" Társastánc Csoport Arany min?sítés Simonné Pala Erika 
2005-11-12VeszprémDal-Via-Dal musical énekversenyországos, egyéniKaméleon Musical Gyermekszínpad Ducsai Tiborné 
2005-11-12Beszterec?szikék Népzenei Fesztivál és Versenymegyei, csoportosRozmaring Citerazenekar Fráter Sándor 
2005-11-12DédestapolcsányVers- és Prózamondó Versenyhelyi, egyéniVámdi Gábor Hasoon M. Sahibné 
2005-11-12Beszterec?szikék Népzenei Fesztivál és Versenymegyei, csoportosGarabonciás és Gyöngyharmat Citerazenekarok Pokol Miklós 
2005-11-10PrügyRoma Vers- és Prózamondó Versenymegyei, egyéniSzabó Alexandra, Kiss Alexandra, Budai Csilla, Szabó Gyula Ducsai Tiborné 
2005-10-28BudapestNemzetközi Showtánc Versenynemzetközi, csoportosPhedra Moderntánc Csoport Kékedi Henriett 
2005-10-25TiszalúcVers- és Prózamondó Versenyhelyi, egyéniSzabó Alexandra, Kiss Alexandra, Budai Gizella, Budai Csilla, Szabó Gyula Ducsai Tiborné 
2005-10-19RudabányaGvadányi József Vers és Prózamondó-Versenyhelyi, egyéniNyíri Orsolya, Kulcsár Antónia Hasoon M. Sahibné 
2005-10-08NagykállóKállai Kett?s Néptánc Fesztiválországos, csoportosIgrice Néptáncegyüttes Együttesi különdíj Bistey Attila 
2005-10-04DebrecenMatula Napokhelyi, egyéniSzabó Ilona Veress Gyuláné 
2005-10-02BudapestShowtánc ?szi Kupaországos, csoportosPhedra Moderntánc Csoport Kékedi Henriett 
2005-09-17NémetországEurópa Bajnokságnemzetközi, csoportosKödmön "A" Társastánc Csoport Simon Csaba 
2005-06-04TarpaNépzenei Fesztivál-Vass Lajos Népzenei Versenyországos, csoportosTiszakönyök Citerazenekar ezüst Fráter Sándor 
2005-06-04SzarvasOrszágos Gyermek Szóló Néptáncfesztiválországos, egyéniOrosz Fanni - Betlédi Ákos arany gyöngyös, arany bokrétás Balogh Tamás 
2005-06-03SzarvasOrszágos Gyermek Szóló Néptáncfesztiválországos, egyéniIgrice Néptáncegyüttes pántlika-bokréta, különdíj Gyetvai Nikoletta 
2005-06-03SzarvasOrszágos Gyermek Szóló Néptáncfesztiválországos, egyéniGaraj Ágnes - Székely József, Orosz Fanni - Betlési Ákos pántlikás-bokrétás Berecz Annamária 
2005-06-03SzarvasOrszágos Gyermek Szóló Néptáncfesztiválországos, egyéniMakkai Attila - Száraz Dávid különdíj Berecz Annamária 
2005-06-03SzarvasOrszágos Gyermek Szóló Néptáncfesztiválországos, egyéniGaraj Ágnes - Székely József pántlikás-bokrétás Turóczi Zsolt 
2005-05-29SátoraljaújhelyZemplén Országos Minsít? Tarsastánc Fesztivál és Koreográfus Versenyországos, csoportosA/2 osztály tanulói ezüst fokozat alsós latin Azari Péter 
2005-05-23SajószentpéterKi mit tud?helyi, csoportosGarabonciás Színjátszó Csoport - Sajószentpéter zs?ri díj Sándor Károlyné 
2005-05-23SajószentpéterKi mit tud?helyi, egyéniKozák Gréta kiemelt helyezés Bánvölgyiné Hortobágyi Hajnalka 
2005-05-20SajószentpéterSzínházivilágnap Díszlet-Jelmeztervmegyei, egyéniPolenszki Lilla A/3, Pásztor Enik? A/1 Somfainé Dávid Judit 
2005-05-20SajószentpéterSzínházivilágnap Díszlet-Jelmeztervmegyei, egyéniVarga Diána A/1 Somfainé Dávid Judit 
2005-05-14Modena (Olaszország)Nemzetközi Diákszínjátszó Fesztiválországos, csoportosA/1., A/2., A/3.Színjátszó Csoportok f?szerepl?i különdíj Veress Gyuláné 
2005-05-11MiskolcMiskolc Város Napjahelyi, csoportosPhedra Moderntánc Csoport 14 Dudás Ágnes 
2005-04-30MiskolcII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosManó Mazsorett Csoport Dudás Ágnes 
2005-04-30MiskolcII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosGyémánt Mazsorett Csoport Dudás Ágnes 
2005-04-30MiskolcII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosSell? Mazsorett Csoport Dudás Ágnes 
2005-04-30MiskolcII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosCsillagfény Mazsorett Csoport Dudás Ágnes 
2005-04-30MiskolcII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosVénusz Mazsorett Csoport Dudás Ágnes 
2005-04-30MiskolcII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosPhedra Moderntánc Csoport Dudás Ágnes 
2005-04-30MiskolcII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosPhedra Moderntánc Csoport 1 (mazsorett egyébb) Dudás Ágnes 
2005-04-30MiskolcII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosAphrodite Mazsorett Csoport 1. egyébb kategória Toldi Mária 
2005-04-30MiskolcII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosBóbita Mazsorett Csoport 2. egyébb kategória Toldi Mária 
2005-04-30MiskolcII. Regionális Moderntánc és Mazsorett Találkozóregionális, csoportosJázmin Mazsorett Csoport 2. botos kategória Toldi Mária 
2005-04-30GirincsAmat?r M?vészcsoportok Versenyehelyi, csoportosNefelejcs Citerazenekar Orosz Sándor 
2005-04-30NyíregyházaPulyabálhelyi, csoportosIgrice, Móra, Eötvös Néptáncegyüttesek Berecz Annamária 
2005-04-30NyíregyházaPulyabálhelyi, csoportosEötvös Néptáncegyüttes Balogh Tamás 
2005-04-30NyíregyházaPulyabálhelyi, csoportosMóra, és Igrice Néptáncegyüttesek Gyetvai Nikoletta 
2005-04-30NyíregyházaPulyabálhelyi, csoportosKis Móra, és az Igrice Néptáncegyüttesek Turóczi Zsolt 
2005-04-29MiskolcWeöres Sándor Színjátszó Találkozóregionális, csoportosGarabonciás Színjátszó Csoport - Sajószentpéter díszoklevél Sándor Károlyné 
2005-04-29PrügyMóricz-napokhelyi, csoportosTiszalúci Citerazenekar Orosz Sándor 
2005-04-29PrügyMóricz-napokhelyi, egyéni3 f? 2. helyezés + különdíj Ducsai Tiborné 
2005-04-29PrügyMóricz-napokhelyi, csoportosKaméleon Musical Gyermekszínpad színészi különdíj Ducsai Tiborné 
2005-04-29PrügyMóricz-napokhelyi, csoportosPrózamondók 2 + különdíj Ducsai Tiborné 
2005-04-29PrügyMóricz-napokhelyi, egyéniJózsa Bettina Batáriné Eördegh Éva 
2005-04-29PrügyMóricz-napokhelyi, egyéniTakács Zsuzsanna Batáriné Eördegh Éva 
2005-04-29MiskolcWeöres Sándor Színjátszó Találkozóregionális, csoportosKaméleon Musical Gyermekszínpad ezüst min?sítés Ducsai Tiborné 
2005-04-23SajószentpéterRegionális Színjátszó Találkozóregionális, csoportosGarabonciás Színjátszó Csoport - Dédestapolcsány Hasoon M. Sahibné 
2005-04-23SajószentpéterGarabonciás Drámatalálkozó- Illusztrációs Rajzpályázatregionális, egyéniPingitzer Gábor, Tóth Martina, Sándor Dávid, Bárány Eszter, Balogh Dalma, Bittó Olivér, Vierg János Tóth Péter 
2005-04-23Gödöll?Országos Népzenei Versenyországos, csoportosVadvirág Citerazenekar nívódíj Vadas László 
2005-04-23Gödöll?Országos Népzenei Versenyországos, csoportosDobogó Citerazenekar nívódíj Mészáros Béla 
2005-04-23Gödöll?Országos Népzenei Versenyországos, egyéniGrúz Levente kiemelt nívódíj Mészáros Béla 
2005-04-22Gödöll?Országos Népzenei Versenyországos, csoportosZeng? Furulyások Sajóhídvég oklevél Szilasi Ildikó 
2005-04-22MiskolcPC Kismesterországos, egyéniPingitzer Gábor Tóth Péter 
2005-04-22Gödöll?Országos Népzenei Versenyországos, csoportosTiszakönyök Citerazenekar oklevél Fráter Sándor 
2005-04-22Gödöll?Országos Népzenei Versenyországos, csoportosGarabonciás Citerazenekar dicséretes oklevél Pokol Miklós 
2005-04-18NyíregyházaGyémántcserép rajzversenyhelyi, egyéniKéninger Tünde Oláh Erika 
2005-04-18NyíregyházaGyémántcserép rajzversenyhelyi, egyéniOnofer Panna Oláh Erika 
2005-04-17NyíregyházaSzarvasi Szólónéptánc Versenyországos, egyéniIgrice Néptáncegyüttes továbbjutók Berecz Annamária 
2005-04-17NyíregyházaSzarvasi Szólónéptánc Versenyországos, egyéniGarabonciás Néptáncegyüttes Bistey Attila 
2005-04-17NyíregyházaSzarvasi Szólónéptánc Versenyországos, egyéniGaraj Ágnes-Székely József továbbjutók Turóczi Zsolt 
2005-04-16MiskolcWeöres Sándor Gyermekszínjátszó Találkozómegyei, csoportosGarabonciás Színjátszó Csoport - Dédestapolcsány Hasoon M. Sahibné 
2005-04-16VattaMegyei Rajzverseny megyei, egyéniÁdám Gerg? Farkas Lászlóné 
2005-04-16MiskolcWeöres Sándor Gyermekszínjátszó Találkozómegyei, csoportosKaméleon Musical Gyermekszínpad ezüst min?sítés Ducsai Tiborné 
2005-04-16MiskolcWeöres Sándor Gyermekszínjátszó Találkozómegyei, csoportosKaméleon Musical Gyermekszínpad bronz min?sítés Ducsai Tiborné 
2005-04-15MindszentIII. Országos Elektronikus Zenei Találkozóregionális, egyéniTóth Richárd Boriné Pokol Szilvia 
2005-04-15MiskolcWeöres Sándor Színjátszó Fesztiválhelyi, csoportosGarabonciás Színjátszó Csoport - Sajószentpéter arany min?sítés Sándor Károlyné 
2005-04-15NyíregyházaRegionális Gyermekszólótánc Versenyregionális, egyéniKis Móra, Eötvös, Igrice Néptáncegyüttesek tagjai Berecz Annamária 
2005-04-15Nyíregyháza8 osztályos Gimnáziumok Versenyeországos, egyéniKovács Alexandra Kovács Krisztina 
2005-04-15ÓfehértóJózsef Attila Szavalóversenyhelyi, egyéniTakács Máté Pálvölgyiné Hajzer Irén 
2005-04-15ÓfehértóJózsef Attila Szavalóversenyhelyi, egyéniCsászár Enik? különdíj Pálvölgyiné Hajzer Irén 
2005-04-15ÓfehértóJózsef Attila Szavalóversenyhelyi, egyéniCsubák Alexandra, Varga Renáta, Varga Fruzsina, Lakatos Mariann Pálvölgyiné Hajzer Irén 
2005-04-15NyíregyházaRegionális Gyermekszólótánc Versenyregionális, egyéniSzilágyi Zita és Sz?cs Ilona Balogh Tamás 
2005-04-15NyíregyházaRegionális Gyermekszólótánc Versenyregionális, egyéniLabancz Lilla, Balogh Nikoletta, Krakomperger Ágnes, Lévay Roland, Horváth Ern? Gyetvai Nikoletta 
2005-04-15NyíregyházaRegionális Gyermekszólótánc Versenyregionális, egyéniGaraj Ágnes, Székely József, Riczu Dalma, Farkas Gábor, Orosz Fanny, Bettéri Ákos pántlika és bokréta Gyetvai Nikoletta 
2005-04-15NyíregyházaRegionális Gyermekszólótánc Versenyregionális, egyéniGaraj Ágnes, Székely József, Riczu Dalma, Farkas Gábor, Orosz Fanny, Bettéri Ákos, Takács Roland, Száraz Dávid, Makkai Attila, Horváth Ern?,  dönt? Gyetvai Nikoletta 
2005-04-15MindszentOrszágos Szintetizátor Találkozóországos, egyéniRózsa Ildikó dicséret Sulymosiné Kiss Katalin 
2005-04-15NyíregyházaRegionális Gyermekszólótánc Versenyregionális, egyéniNagy Noémi, Garaj Ágnes, Székely József pántlika és bokréta Turóczi Zsolt 
2005-04-12BudapestAz év rádiójaországos, csoportosMédiás csoport Beély Katalin 
2005-04-11NyíregyházaJózsef Attila Képz?m?vészeti Pályázatmegyei, egyéniLengyel Réka Kovács Krisztina 
2005-04-11NyíregyházaJózsef Attila Képz?m?vészeti Pályázatmegyei, egyéniIbolya Alexandra Kovács Krisztina 
2005-04-11NyíregyházaJózsef Attila Képz?m?vészeti Pályázatmegyei, egyéniNagy Steránia, Orosz Eszter, Polyák Szabina kiállítók Kovács Krisztina 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, egyéniPomázi Károly kiváló Orosz Sándor 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, egyéniCsomós Petra Szilasi Ildikó 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, egyéniMiskolci Furulyások Szilasi Ildikó 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosPitypalatty Furulyások Sajóhídvég Szilasi Ildikó 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosZeng? Furulyások Sajóhídvég oklevél Szilasi Ildikó 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, egyéniFurulyás Duó oklevél Szilasi Ildikó 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosKisgy?ri Furulyások Barnóczki Beáta 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosKisgy?ri Furulyások Barnóczki Beáta 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, egyéniPomázi Károly kiváló Orosz Sándor 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosBokréta Citerazenekar dicséret Orosz Sándor 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosÓnodi 3. Citarazenekar Orosz Sándor 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosNefelejcs Citerazenekar Orosz Sándor 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosTiszalúci Citerazenekar Orosz Sándor 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosEszterlánc Citerazenekar kiváló Fráter Sándor 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosRozmaring, Kis Tisza, Garabonciás, Berkenye, Gyöngyharmat Citerazenekarok Pokol Miklós 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosVadvirág Citerazenekar kiváló min?sítés Vadas László 
2005-04-06Kisgy?rZeng? Népzenei Találkozóregionális, csoportosGarabonciás Citerazenekar Vadas László 
2005-04-02KazincbarcikaKi mit tud?helyi, egyéniKulcsár Szabolcs Hasoon M. Sahibné 
2005-04-02KazincbarcikaKi mit tud?helyi, csoportosBerkenye Színjátszó Csoport - Izsófalva Hasoon M. Sahibné 
2005-04-02KazincbarcikaKi mit tud?helyi, csoportosGarabonciás Színjátszó Csoport - Sajószentpéter Sándor Károlyné 
2005-04-02NagykállóII. Ifjúsági Népzenei Fesztiválországos, csoportosEszterlánc Citerazenekar dicséret Fráter Sándor 
2005-04-02NagykállóII. Ifjúsági Népzenei Fesztiválországos, csoportosHóvirág Citerazenekar Fráter Sándor 
2005-04-02NagykállóII. Ifjúsági Népzenei Fesztiválországos, csoportosGyulaházi Citerazenekar Fráter Sándor 
2005-04-02KazincbarcikaKi mit tud?helyi, egyéniKozák Gréta dönt?be jutott Bánvölgyiné Hortobágyi Hajnalka 
2005-04-02NagykállóII. Ifjúsági Népzenei Fesztiválországos, csoportosRozmaring-, Kis Tisza-, Garabonciás Citerazenekarok országos arany és bronz Pokol Miklós 
2005-04-02NagykállóII. Ifjúsági Népzenei Fesztiválországos, csoportosBerkenye-, és Gyöngyharmat Citerazenekar országos ezüst Pokol Miklós 
2005-04-02NagykállóII. Ifjúsági Népzenei Fesztiválországos, csoportosGarabonciás Citerazenekar országos arany, tovább jutás Pokol Miklós 
2005-04-02NagykállóII. Ifjúsági Népzenei Fesztiválországos, csoportosIV. -V. -IV. osztályos citerások Szabó László 
2005-03-22KazincbarcikaKi mit tud?helyi, csoportosGarabonciás Színjátszó Csoport - Sajószentpéter továbbjutott Sándor Károlyné 
2005-03-22KazincbarcikaKi mit tud?helyi, csoportosBerkenye Színjátszó Csoport - Izsófalva továbbjutott Hasoon M. Sahibné 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniKomorói Kamara Pokol Miklós 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniTóth Richárd Boriné Pokol Szilvia 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniVámosi Vivien Petrány Mihály 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniDimitropulusz Ádám kiemelt dicséret Kállay Tamásné 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniMárton Gábor Csaba kiemelt dicséret Kállay Tamásné 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniBacsó Ádám dicséret Nagy Iván 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniTóth Richárd Fráter Sándor 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, csoportosTiszaszentmártoni szintisek Pokol Miklós 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniSuskó Petra kiemelt Sulymosiné Kiss Katalin 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniPéterffy Csenge dicséret Sulymosiné Kiss Katalin 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniDorozsmai Imola dicséret Nagy Iván 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniJuhász Bence dicséret Sulymosiné Kiss Katalin 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniMenk? Virág dicséret Sulymosiné Kiss Katalin 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniStark Vanda dicséret Sulymosiné Kiss Katalin 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniSzász Attila dicséret Sulymosiné Kiss Katalin 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniPintér Ádám dicséret Nagy Iván 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniSzabó Melinda dicséret Nagy Iván 
2005-03-19KomoróII. Regionális Keyboard és Szintetizátor Találkozóregionális, egyéniZselenkó Cintia dicséret Nagy Iván 
2005-03-18MiskolcMegyei Népdaléneklési Versenymegyei, egyéniOrosz Zsuzsanna Szilasi Ildikó 
2005-03-18ÓzdA roma kultúra értékeinek meg?rzésemegyei, egyéniNyíri Orsolya és Földi Lilla TV szereplés, könyv Hasoon M. Sahibné 
2005-03-17KazincbarcikaKi mit tud?helyi, egyéniKulcsár Antónia, Kulcsár Szabolcs továbbjutók Hasoon M. Sahibné 
2005-03-13NyíregyházaSzabolcs M?vészeti Iskola Versenyehelyi, csoportosIfi-ház A/2 és E/2 Társastánc Csoport Azari Péter 
2005-03-13NyíregyházaII. SZABOLCS - MCOnet HUNGARY TÁRSASTÁNC FESZTIVÁLországos, csoportosA/2, és E/2 Társastánc Csoport I. korcsoport párnélküli: I. helyezett Azari Péter 
2005-03-10Kisgy?rJózsef Attila Képz?m?vészeti Pályázatmegyei, egyéniVida Orsolya Nagyné Takács Klára 
2005-03-10KazincbarcikaPet?fi Sándor Vers és Prózamondó Versenyhelyi, egyéniKulcsár Antónia, Kulcsár Szabolcs, Hronyecz Bernadett, Kiss-Veréb Ágnes Hasoon M. Sahibné 
2005-03-03SátoraljaújhelySulisztár Énekversenymegyei, egyéniSzabó Milán + tánccsoport 10 f? Ducsai Tiborné 
2005-03-02Fels?zsolcaFels?zsolcai Közoktatási Népdaléneklési Versenyhelyi, egyéniBalogh Enik? Szilasi Ildikó 
2005-03-02Fels?zsolcaFels?zsolcai Közoktatási Népdaléneklési Versenyhelyi, egyéniLakatos Ibolya Szilasi Ildikó 
2005-03-02Fels?zsolcaFels?zsolcai Közoktatási Népdaléneklési Versenyhelyi, egyéniSiku Erzsébet Szilasi Ildikó 
2005-03-02Fels?zsolcaFels?zsolcai Közoktatási Népdaléneklési Versenyhelyi, egyéniOrosz Zsuzsanna Szilasi Ildikó 
2005-03-02Fels?zsolcaFels?zsolcai Közoktatási Népdaléneklési Versenyhelyi, egyéniMátyás Flóra Judit Szilasi Ildikó 
2005-03-01NyíregyházaGarabonciás Vándorkiállításhelyi, egyéniJenei Vivien, Novák Enik?, Fekete Hajni, Szabari Szandra Somfainé Dávid Judit 
2005-02-23NyíregyházaMátyás napi rajzpályázathelyi, egyéniHuttman Szabina, Jenei Vivien, Lukucz Virág, Varga Diana, Borbély Adél, Maroda Edit Erika, Polenszki Lilla Somfainé Dávid Judit 
2005-02-18NyíregyházaVécsey Kamara Néptánc Népdalének Versenyországos, csoportosEötvös Néptáncegyüttes Berecz Annamária 
2005-02-18NyíregyházaVécsey Kamara Néptánc Népdalének Versenyországos, csoportosEötvös Néptáncegyüttes Balogh Tamás 
2005-02-18NyíregyházaVécsey Kamara Néptánc Népdalének Versenyországos, egyéniOrosz Zsuzsanna 2 + különdíj Szilasi Ildikó 
2005-02-18NyíregyházaVécsey Kamara Néptánc Népdalének Versenyországos, csoportosVadvirág énekegyüttes Bistey Attila 
2005-02-18NyíregyházaVécsey Kamara Néptánc Népdalének Versenyországos, csoportosIgrice Néptáncegyüttes különdíj Berecz Annamária 
2005-02-18NyíregyházaVécsey Kamara Néptánc Népdalének Versenyországos, csoportosIgrice Néptáncegyüttes Gyetvai Nikoletta 
2005-02-18NyíregyházaVécsey Kamara Néptánc Népdalének Versenyországos, csoportosIgrice Néptáncegyüttes Turóczi Zsolt 
2005-02-18NyíregyházaVécsey Kamara Néptánc Népdalének Versenyországos, csoportosIgrice Néptáncegyüttes Berecz Annamária 
2005-02-18NyíregyházaVécsey Kamara Néptánc Népdalének Versenyországos, csoportosKis Móra Néptáncegyüttes Turóczi Zsolt 
2005-02-18NyíregyházaVécsey Kamara Néptánc Népdalének Versenyországos, csoportosMóra Néptáncegyüttes Bistey Attila 
2005-02-18NyíregyházaVécsey Kamara Néptánc Népdalének Versenyországos, csoportosMóra Néptáncegyüttes Gyetvai Nikoletta 
2005-02-17KisvárdaNépdaléneklési versenyhelyi, egyéniSzabó Edina, Tóth Nóra, Tóth Nikolett Pokol Miklós 
2005-02-17SátoraljaújhelySulisztár Énekversenymegyei, egyéniSzabó Milán + 6 f? tánckar Ducsai Tiborné 
2005-02-11TarpaCinkef?z? versenyhelyi, csoportosTarpai csoport Talpas István 
2005-02-02NyírbátorHunyadi Mátyás-Rajzpályázatmegyei, egyéniSzabó Dóra, Bocskai Alexandra, Berta Gitta Máténé Kiss Marianna 
2005-01-30BudapestNéptánc Antológiaországos, csoportosIgrice és Garabonciás Néptánccsoport Berecz Annamária 
2005-01-29KisvárdaKisvárdai Kifutó Amat?r Szólista Versenyországos, egyéniSzabó Milán, Borbély Richárd különdíj Ducsai Tiborné 
2005-01-29DebrecenAnyám fekete rózsa Emlékversenyhelyi, csoportosSzabó Ilona 1/A különdíj Veress Gyuláné 
2005-01-28MiskolcPC Kismesterországos, egyéniKovács Balázs, Pingitzer Gábor Tóth Péter 
2005-01-22MiskolcMusical Kategória Énekversenyhelyi, egyéniKosik Kata Ducsai Tiborné 
2004-12-17MiskolcTerületi rajzversenyhelyi, egyéniHomonnai Enik?, Sz?l?si Fruzsina, Rémiás Krisztián, Tóth Martina, Buczkó Szandra Tóth Péter 
2004-12-07ÓfehértóGarabonciás Vándorkiállításhelyi, egyéniSitku Atilla, Bocskai Adrienn díjazottak Máténé Kiss Marianna 
2004-12-07ÓfehértóGarabonciás Vándorkiállításhelyi, egyéniMolnár Gyula, Gergely Gábor Tóth Péter 
2004-12-07ÓfehértóGarabonciás Drámatalálkozó- Illusztrációs Rajzpályázathelyi, egyéniHuttman Szabina, Kiss Ágnes, Pásztor Enik?, Novák Enik? Somfainé Dávid Judit 
2004-12-03DédestapolcsányKi mit tud?helyi, csoportosDédestapolcsányi Színjátszó Csoport Hasoon M. Sahibné 
2004-12-03DédestapolcsányKi mit tud?helyi, egyéniKulcsár Anasztázia Hasoon M. Sahibné 
2004-12-03DédestapolcsányKi mit tud?helyi, egyéniKulcsár Szabolcs Hasoon M. Sahibné 
2004-11-30MiskolcPC kismesterországos, egyéniPingitzer Gábor, Kovács Balázs Tóth Péter 
2004-11-26NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosMátyás Flóra, Kovács Klaudia, Balogh Enik?, Lakatos Ibolya, Orosz Zsuzsanna Szilasi Ildikó 
2004-11-26NyíregyházaVárosi Rajzversenyhelyi, egyéniFibi Rebeka különdíj Nagyné Takács Klára 
2004-11-26NyíregyházaVárosi Rajzpályázathelyi, egyéniKéninger Tünde Oláh Erika 
2004-11-26NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosBerkenye Citerazenekar Pokol Miklós 
2004-11-26NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosGarabonciás Citerazenekar dönt?be jutott Pokol Miklós 
2004-11-26NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosTiszakönyök Citerazenekar továbbjutott Fráter Sándor 
2004-11-26NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosMiskolci Furulyások nem jutott tovább Szilasi Ildikó 
2004-11-26NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosPitypalatty Furulyások Sajóhídvég nem jutott tovább Szilasi Ildikó 
2004-11-26NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosZeng? Furulyások Sajóhídvég továbbjutott Szilasi Ildikó 
2004-11-26NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosMiskolci Citerások nem jutott tovább Orosz Sándor 
2004-11-26NyíregyházaOrszágos Népzenei Versenyországos, csoportosVadvirág Citerazenekar továbbjutott Vadas László 
2004-11-25TuzsérLónyay Menyhért-emlékversenymegyei, egyéniTóth Nikoletta Pokol Miklós 
2004-11-25TuzsérLónyay Menyhért-emlékversenymegyei, egyéniSzabó Edina Pokol Miklós 
2004-11-20KazincbarcikaMegyei Citerástalálkozómegyei, csoportosGarabonciás Citerazenekar Vadas László 
2004-11-20KazincbarcikaMegyei Citerástalálkozómegyei, csoportosVadvirág Citerazenekar Vadas László 
2004-11-19Szendr?Megyei Színjátszó Versenymegyei, csoportosSajószentpéteri Színjátszó Csoport Sándor Károlyné 
2004-11-19SajószentpéterLévay József Szavalóversenyhelyi, egyéniKerekes Barbara Sándor Károlyné 
2004-11-17SajószentpéterLévay József Szavalóversenyhelyi, egyéniKerékgyártó Alexa, Mészáros Henrett, Kövér Edina Sándor Károlyné 
2004-11-13BeszterecMegyei Népzenei Versenymegyei, csoportosBerkenye Citerazenekar Pokol Miklós 
2004-11-13BeszterecMegyei Népzenei Versenymegyei, csoportosKis Tisza Citerazenekar Pokol Miklós 
2004-11-13BeszterecMegyei Népzenei Versenymegyei, csoportosGarabonciás Citerazenekar Pokol Miklós 
2004-11-13BeszterecMegyei Népzenei Versenymegyei, csoportosTiszakönyök Citerazenekar Fráter Sándor 
2004-11-11PrügyRoma Vers- és Prózamondó Versenymegyei, egyéniBudai Gizella Ducsai Tiborné 
2004-11-11PrügyRoma Vers- és Prózamondó Versenymegyei, egyéniSzabó Alexandra Ducsai Tiborné 
2004-11-11PrügyRoma Vers- és Prózamondó Versenymegyei, egyéniKiss Alexandra különdíj Ducsai Tiborné 
2004-11-10KazincbarcikaKörzeti Rajzversenymegyei, egyéniNémeth Eszter Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2004-11-10KazincbarcikaKörzeti Rajzversenymegyei, egyéniFenyvesi Beatrix 10 Gyuróné Vécsey Eleonóra 
2004-11-10VattaOrszágos Rajzpályázatországos, egyéniVas István Farkas Lászlóné 
2004-11-10VattaOrszágos Rajzpályázatországos, egyéniTerhes Betti Farkas Lászlóné 
2004-11-10VattaOrszágos Rajzpályázatországos, egyéniSzkaliczki Milán Farkas Lászlóné 
2004-11-08NyíregyházaMóricz-emlékév: "A T?ZNEK NEM SZABAD KIALUDNI" Cím? Rajzpályázathelyi, egyéniPásztor Enik?, Tóth Bianka, Lukucz Virág, Mátyás Eszter, Huttman Szabina, Jenei Vivien, Novák Enik? Somfainé Dávid Judit 
2004-11-05BudapestAz els? emberes Mars-expedició Országos Rajzversenyországos, egyéniPingitzer Gábor, Kovács Balázs, Nagy Tamás, Láng Bettina, Varga Gyula Tóth Péter 
2004-10-29VeszprémNemzetközi Dalviadalnemzetközi, egyéniTakács Zsuzsanna, Szabó Milán, Józsa Bettina 4. junior Ducsai Tiborné 
2004-10-29VeszprémNemzetközi Dalviadalnemzetközi, egyéniJózsa Bettina Ducsai Tiborné 
2004-10-29VeszprémNemzetközi Dalviadalnemzetközi, egyéniSzabó Milán Ducsai Tiborné 
2004-10-29VeszprémNemzetközi Dalviadalnemzetközi, egyéniTakács Zsuzsanna Ducsai Tiborné 
2004-10-09ZalaegerszegFormációs Magyar Táncversenyországos, csoportosKödmön Táncegyüttes 1. helyezés a "C" csoportban Simonné Pala Erika 
2004-10-09ZalaegerszegFormációs Magyar Táncversenyországos, csoportosIfjúsági csoport Harangozóné Ónody Csilla 
2004-10-09ZalaegerszegFormációs Magyar Táncversenyországos, csoportosKödmön "A" Táncegyüttes Simon Csaba 
2004-10-04DebrecenIskolai Citera Versenyhelyi, egyéniSzabó Ilona Vadas László 
2004-10-04DebrecenIskolai Citera Versenyhelyi, egyéniPapp Rita dicséret, oklevél Vadas László 
2004-10-04DebrecenIskolai Citera Versenyhelyi, egyéniPotyók Ágnes Vadas László 
2004-10-04DebrecenIskolai Citera Versenyhelyi, egyéniPortör? Lili Veress Gyuláné 
2004-09-17ÓfehértóHázi Rajzpályázathelyi, egyéniÓfehértói Grafikások 6 f? Nagy István 
2004-09-17ÓfehértóHázi Rajzpályázathelyi, egyéniKovács Enik? díjazott Farkas Lászlóné 
2004-09-15NyíregyházaVárosi Rajzpályázathelyi, egyéniPásztor Enik? Somfainé Dávid Judit 
2004-09-04JászberényOrszágos Néptáncfesztiválországos, egyéni4 pár Bistey Attila