Zene, napsütés, nyár... Mi kell még?
Valami ilyesmi hangulatban sikerült zárnunk a 2025/2026-os tanévet Miskolcon.
Volt népzene, klasszikus zene, könnyűzene, voltak szólisták, zenekarok...
A hangulat a képekről szerintem látható.
Köszönöm a gyerekeknek, kollégáimnak és a szülőknek mindazt az élményt, ami ezt a napot és ezzel ezt a tanévet megkoronázta!
További képekért kattintson a linkre!