Életképek a nyíregyházi grafikásaink órájáról

Pasztellkréta, anilin, akvarell adta lehetőségek gyakorlása a képalkotásban. A különböző felületek, eszközök gyakori változtatásával széleskörű ismereteket, technikai, kompozíciós magabíztosságot adhatunk növendékeinknek.

Erdőtakarításon a Garabonciás diákok

Önkéntes munka a Sóstói-erdőben 2022. szeptember 17-én szombaton erdőtakarítási programban vettünk részt a nyíregyházi Eötvös telephelyről hat citerás diákkal, két szülővel és egy régi citerás diákkal.

Versenyek az alapfokú művészeti iskolák részére

Az alapfokú művészeti iskolák tanulói számára meghirdetett versenyen az alapfokú művészeti iskolákkal tanulói jogviszonyban álló növendékek vehetnek részt. Részletek: https://www.oktatas.hu/kozneveles/tanulmanyi_versenyek_/muveszeti_versenyek/versenykiiras

Harsányi siker a Magyar vagyok... Határok nélkül c. rajzpályázaton

Trianon 102 éves gyásznapja és a Magyar Összefogás Ünnepe alkalmából előtte nap 2022. június 3-án a Komlóstetői Általános Iskola hagyományosan meghirdetett "Magyar vagyok... Határok nélkül" rajzpályázatának díjkiosztó és kiállításmegnyitó ünnepségén vettünk részt.

Online alapvizsga - 2022

2022.06.11-én hét növendékünk tett online művészeti alapvizsgát. A vizsgáról készült dokumentumok alább elérhetőek.

1 százalék-2021

Kérjük, hogy támogassa adója 1 %-val iskolánk alapítóját! Közös Forrás Alapítvány 18423798-1-05

GMI Alapító Okirat módosítás tervezet-2022

Elérhető a Garabonciás Művészeti Iskola fenntartójának 1/2022 (V. 12) számú határozata, amelyben az iskolát érintő lényeges változásról döntött.

Díjátadó a könyvtárban

A díjazott pályamunkákból nyílt kiállítás a költészet napján, 2022.04.11-én, amelyen Varga Andrea alpolgármester adta át a jutalmakat Bűti Amira Bianka (4.b) különdíjasnak és Vitkolczi Luca Lili (4.b) első helyezettnek.

Grafikás arcképcsarnok

A galériában szereplő képek tulajdonképpen “skiccek” amelyek kb. öt perc alatt készült gyors pillanatképek , szénnel készült portrék. Megjegyzés: a gyerekek először használtak szenet.