Erdőtakarításon a Garabonciás diákok

Önkéntes munka a Sóstói-erdőben 2022. szeptember 17-én szombaton erdőtakarítási programban vettünk részt a nyíregyházi Eötvös telephelyről hat citerás diákkal, két szülővel és egy régi citerás diákkal.

Versenyek az alapfokú művészeti iskolák részére

Az alapfokú művészeti iskolák tanulói számára meghirdetett versenyen az alapfokú művészeti iskolákkal tanulói jogviszonyban álló növendékek vehetnek részt. Részletek: https://www.oktatas.hu/kozneveles/tanulmanyi_versenyek_/muveszeti_versenyek/versenykiiras

Online alapvizsga - 2022

2022.06.11-én hét növendékünk tett online művészeti alapvizsgát. A vizsgáról készült dokumentumok alább elérhetőek.

1 százalék-2021

Kérjük, hogy támogassa adója 1 %-val iskolánk alapítóját! Közös Forrás Alapítvány 18423798-1-05

GMI Alapító Okirat módosítás tervezet-2022

Elérhető a Garabonciás Művészeti Iskola fenntartójának 1/2022 (V. 12) számú határozata, amelyben az iskolát érintő lényeges változásról döntött.

Diótörő - Bársony Karácsonyi műsor

A Bársony János Általános Iskolában tanuló növendékeink közös összefogással vitték színre a Diótörő témáját 2021 karácsonyán. Hálás köszönet a színdarabban résztvevő valamennyi növendéknek, felkészítő tanáraiknak!

Garabonciás őszi bál - 2021

Garabonciás Őszi Bál címmel nagysikerű rendezvényét a Garabonciás Művészeti Iskola a nyíregyházi Eötvös és Arany telephelyeinek diákjai részvételével.

Jelentkezés a 2021/2022-es tanévre

Jelentkezz a Garabonciás Művészeti Iskola programjaira! Légy te is Garabonciás Diák!

2021/2022-es tanév munkaterve

A Garabonciás Művészeti Iskola 2021/2022-es munkatervének tervezete elkészült. Véleményezésre, elfogadásra itt van lehetőség!