Tanulói/Szülői belépés a KRÉTA rendszerbe

Tisztelt Szülők!

A Garabonciás Művészeti Iskola Elektronikus Naplójához (KRÉTA) való hozzáférés lehetőségéről tájékoztatom Önöket!

Asztali számítógépen (webes felületen):

1. Keressék fel iskolánk weboldalát: www.garabonciasiskola.hu
  2. A felső menüsor jobb oldalán látható a „Kréta Belépés” menü

1. Erre kattintva eljutnak a belépési felületre
  2. A Belépéshez szükséges

• Felhasználinév = a gyermeke oktatási azonosítója
  • Jelszó = a gyermeke születési ideje az alábbi formátumban pl: 2004-05-06 (a közte lévő kötőjellel együtt!!!!!)

Mobil telefonos alkalmazás segítségével:

• Felhasználinév = a gyermeke oktatási azonosítója
  • Intézmény: Garabonciás Alapfokú Művészeti Iskola

KRÉTA Ellenőrző alkalmazás

A KRÉTA Ellenőrző mobil alkalmazás egy új natív mobil program Android és iOS platformra! Az alkalmazások segítségével a diákok és a szülők Androidos okostelefonon vagy táblagépen keresztül tekinthetik meg az elektronikus naplóban lévő adataikat. Az elektronikus ellenőrzőkönyv alkalmazás közvetlenül az iskolai elektronikus naplóból olvassa ki az adatokat, azonnal naprakész információkat jelenít meg, felhasználói beavatkozás nélkül.

A KRÉTA Ellenőrző Android mobil alkalmazás letöltéséhez kattintson ide!

A KRÉTA Ellenőrző iOS mobil alkalmazás letöltéséhez kattintson ide!

KRÉTA Mobil alkalmazások

A KRÉTA Ellenőrző mobil alkalmazások csak a KRÉTA rendszer elektronikus naplójával használható ha az iskola bevezette az e-naplót és engedélyezte a szülői, tanulói hozzáféréseket is. A KRÉTA Ellenőrző mobil alkalmazás nem elérhető ha az iskola nem a KRÉTA elektronikus naplóját használja vagy nem engedélyezte a tanulói, szülői hozzáféréseket az elektronikus ellenőrzőhöz!

Gondviselői és Tanulói e-Ellenőrző modul bemutatása Android készüléken

Bemutató videó: https://youtu.be/7zR5g_my3tI

A KRÉTA Elektronikus ellenőrző modulja a Gondviselők és Tanulók számára nem csak számítógép segítségével, hanem az Applikációs boltokból letöltve Android és iOS operációs rendszerű készülékeken is elérhető. Az Elektronikus ellenőrző modul Applikáció funkcióiban némiképp eltér a számítógépes verziótól abból kifolyólag, hogy maga az eszköz, illetve annak működése is eltér egymástól.

Az alábbi videóban egy Android operációs rendszerű mobiltelefonon elérhető felület, és annak részei kerülnek bemutatásra.

Minden KRÉTA e-Napló-t használó intézmény maga készíti el és osztja ki az egyedi Gondviselői és Tanulói belépési azonosítókat, valamint tudatja az intézményi rendszer elérhetőségét a felhasználókkal.

Gondviselői és Tanulói e-Ellenőrző modul bemutatása iPad készüléken

Bemutató videó: https://youtu.be/UdDNORhNBV4

Az alábbi videóban az iPad készülékeken elérhető felület, és annak részei kerülnek bemutatásra.