Üdvözöljük honlapunkon!

Kedves Látogató!

A honlap készítése legelején azt kérdezte tőlem a szakember: milyen lapot szeretnél? Amelyik rólatok szól, vagy amelyik nektek szól?
Nem volt egyszerű a válasz, mint ahogy a megoldás sem, amit legbelül éreztem: szóljon nekünk, de rólunk is.
A lapunkat úgy szerkesztettünk tehát, hogy az egyoldalú információáramoltatás helyett a kétoldalú kommunkikációra is lehetőséget adjon. Én - erőmtől. időmtől és természetesen érdeklődési körömből adódóan - igyekszem friss információkat feltenni a lapra. Legyen ez a működési területünkön szervezett program, vagy olyan más esemény, amely a növendékeink, a szülők, vagy tanáraink érdeklődésére számot tarthat.  Hogy a lap rólunk is szóljon, kérek  minden kollégát, növendéket, hogy a honlapon elhelyezhető, elhelyezendő képet, információt juttassa el hozzánk, szóljon az személyes sikerről, vagy csoporttal átélt élményről! Kérem, ossza meg velünk! Regisztráljon a lapon, és akkor közvetlenül elérhetővé válik a "Cikk beküldése" felület. De az email-ben hozzánk küldött írásokat, képeket is feltesszük a lapra.
Címünk: garabonciasiskola@gmail.com

Korábbi cikkek a Keresés gomb segítségével találhatók meg.

Köszönettel: Mészáros Béla - igazgató

Garabonciás Művészeti Iskola - A Magyar Művészet Iskolája

Növendékeink állapotfelmérése

szep
12

2018.06.30 MSN Zenei Tábor zárókoncert

jún
30

A Make Some Noise zenekar nyári zenei táborának zárókoncertje az alábbi linken érhető el:

Adatok: 4 nap 11 dal.

Gratulálok skacok! Büszke vagyok rátok!

MB

2018.06.09 Évzáró hangverseny - Miskolc-Székhely

jún
15

Igazán színvonalas produkciókkal sikerült szórakoztatnunk a megjelent szülőket, vendégeket az iskolánk tanévévzáró hangversenyén.
A Székhelyen tanuló - viszonylag kis számú - növendékek legjava lépett a közönség elé a legkiválóbb zenei darabjaival. Számosan közülük már versenyeken is sikerrel szerepelhettek.
Most is, mint általában a "komoly" koncert mindig elegyedik a kistesók vidámságával, amit az udvar is lehetővé tett.

Arany minősítést nyert az Aranytulipán citerazenekar

máj
27

2018. május 26-án a XII. Vass Lajos Népzenei Verseny középdöntőjén vett részt Mezőkövesden a nyíregyházi Aranytulipán Együttes.

XIV. REGIONÁLIS KEYBOARD – SZINTETIZÁTOR TALÁLKOZÓ ÉS VERSENY

máj
04

A miskolci Garabonciás Művészeti Iskola, a Kisvárdai Tankerületi Központ, a tuzséri Lónyay Menyhért Általános Iskola, Tuzsér Nagyközség Önkormányzata, valamint a Yamaha Zeneiskola Magyarország,  „Regionális Keyboard  - Szintetizátor Találkozó és Verseny” -t szervez.

Véleményezés: GMI Alapító Okirat tervezet (2018.04.27)

27

Fenntartói jogkörönél fogva a Garabonciás Alapfokú Művészeti Iskola Alapító Okiratát módosítom.

A 2018.04.27-i módosítás lényege:

• a tagintézményi szerkezet megszüntetése
  • a megszűnt telephelyek törlése

A csatolt alapító okirat tervezetének véleményezésére 2018.05.25-ig adok lehetőséget, amelyet a melléklet linken elérhető űrlapon tehetnek meg.

Elektroakusztikus versenyt rendeztek a kanizsai iskolában

21

A Farkas Ferenc Zene és Aranymetszés Alapfokú Művészeti Iskola adott otthont a kétnapos, országos, elektroakusztikus zenei versenynek.

Ifjú zenészek ültettek fát a Sóstói erdőben

11

Forrás: https://www.kelet.hu/fiataloknak/2018/04/10/ifju-zeneszek-ultettek-fat-a-sostoi-erdoben.kelet

A Kelet-Magyarország napilapban megjelent cikk az alábbi linken található.

ISMÉT A SÓSTÓI-ERDŐBEN SEGÍTETTEK A GARABONCIÁSOK

10

Forrás: https://www.nyiregyhaza.hu/ismet-a-sostoi-erdoben-segitettek-a-garabonciasok-2018-04-10

Az elmúlt évekhez hasonlóan, most is önkéntes faültetésen vettek részt a Sóstói-erdőben a Garabonciás Művészeti Iskola Eötvös Gyakorló telephelyének citerásai és népi énekesei szombaton, a NYÍRERDŐ Zrt. Nyíregyházi Erdészete segítségével.

Feliratkozás Garabonciás Művészeti Iskola RSS csatornájára